Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Orientacinis „Gyvybės žemėlapis“ Ariogaloje (0)

2016-04-29 08:32 | Arvydas Nekrošius

f3

Balandžio 24 diena yra tarptautinė gyvybės diena, kurią mini viso pasaulio žmonės. Ta proga, išvakarėse, balandžio 23 dieną, Jaunųjų konservatorių lygos Ariogalos – Raseinių skyriaus nariai organizavo orientacinį po Ariogalos apylinkes – „Gyvybės žemėlapis“. Jo tikslas buvo ne tik paminėti gyvybės dieną, bet ir jaunatviškai bei smagiai praleisti popietę su Ariogalos jaunimu. Turėjome progą dar sykį įsitikinti, kad jauniems žmonėms svarbūs ne brutalūs kasdieniniai dalykai, o aktyvus ir sportiškas laisvalaikio leidimo būdas šaunioje draugų kompanijoje.

f7

Su garsia muzika ir sveikinimo žodžiais, 13 val. komandos buvo išleistos Ariogalos Padubysiais ieškoti žemėlapiuose pažymėtų punktų, rinkti raides, dėlioti žodžius. Labai džiugu, kad visos komandos grįžo kupinos įspūdžių, su šypsenomis ir garsiomis kalbomis. Ištisi kilometrai buvo ne problema dieną praleisti įdomiai ir produktyviai. Visiems dalyvavusiems buvo įteiktos padėkos, o komandoms diplomų raštai. Labai džiugu, kad organizuotas žygis pavyko puikiai. Ir mes dar sykį tariame ačiū dalyvavusiems, prisidėjusiems organizuojant „Gyvybės žemėlapį“.

f2

O mūsų, JKL’o, veiklos ties čia nesibaigia. Jos kaip tik tik prasideda. Gegužės mėnuo nusimato kupinas naujų renginių, į kuriuos aktyviai dalyvauti kviečiame visus rajono žmones. Mes, jaunimas, susibūrėme, kad Raseinių kraštą padarytumėme ne tik aktyvesniu, bet ir malonesniu kampeliu gyventi tiek mums, tiek aplinkiniams. Tad kartu kurkime gražesnį kraštą ir visą Lietuvą.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.