Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nuotaikingas ir prasmingas gruodis Biliūnuose (0)

2018-01-03 07:33 | krastietis.lt

Vartant Biliūnų kaimo bendruomenės naujojo 2018 metų kalendoriaus lapus su laiko bei bendruomeninio gyvenimo vertę iliustruojančiomis frazėmis ir nuotraukomis, apima džiugus jausmas. Gyventa aktyviai, gimtadienių sąrašas nesutrumpėjęs, o saugią kaimynystę padeda užtikrinti ne tik kalendoriuje įrašytas skubios pagalbos, bet naujų kaimynų telefonų numeriai.

Tarp visų metų mėnesių toks pat džiugus, nuotaikingas ir prasmingas gruodis. Bendruomenės narių rankomis mažam kaimeliui užvilkęs kalėdinį rūbą, sukvietęs kartą kalėdinių puošmenų pasigaminti, kitą – vieni kitų draugyste pasidžiaugti, aptarti nuveiktus darbus ir ateities veiklas, ir širdingai palinkėti sėkmingų bei veiklių ateinančių. Dviejų renginių metu, siekiant mažinti nukentėjusių žmonių keliuose skaičių, su bendruomenės nariais kalbėjomės saugaus eismo klausimais, prisiminėme Kelių eismo taisykles, skatinome saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, laikytis leistino važiavimo greičio bei naudoti saugos diržus ir specialias vaikiškas kėdutes. Dalindami šviesą atspindinčias priemones, mokėme ir raginome šias priemones naudoti teisingai.

Bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.