Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nuo šiol mūsų tinklapyje skaitykite Karolinos Gedrimaitės eiles (0)

2016-05-19 14:06 | krastietis.lt

Gavome laišką su prašymu, kurį norėtume paviešinti skaitytojams. Gal atsiras gerų žmonių, kurie prisidės prie svajonės įgyvendinimo. O mes pasižadame kiekvieną dieną tinklapyje patalpinti po vieną autorės eilėraštį.

Sveiki, aš esu Karolina Gedrimaitė, man 13 metų, mokausi šeštoje klasėje. Jau nuo  šešerių metų mane žavėjo kūryba ir įvairiausi eilėraščiai. Darželyje dalyvaudavau skaitovų konkursuose, įvairiose šventėse deklamuodavau eiles. Pamenu, kai pradėjau lankyti mokyklą, pirmąją klasę, mane pakvietė atidaryti mokyklos rugsėjo pirmosios šventės renginį ir padeklamuoti eilėraštį. Tada supratau, kad tai mano kelio pradžia. Pirmuosius vaikiškus eilėraštukus parodžiau savo mokytojai, ji mane paskatino  kurti toliau. Pajutusi  artimųjų palaikymą, aš nemečiau visko į šalį, o toliau siekiau savo tikslo. Man patinka menas, kūryba:  kuriu eilėraščius, piešiu, groju smuiku ir pianinu, šoku. Prieš kelerius metus tėvai nusprendė, kad reikėtų įgyvendinti mano svajonę – išleisti eilėraščių knygelę. Buvome nuvykę į knygų leidyklą, kur mums pasakė, kiek  kainuoja knygelės leidyba. Deja, mūsų šeimai tai buvo per dideli pinigai… Tačiau vis dar svajoju ir nepraradau vilties sulaukti savo pirmosios knygelės!..

Bėgant laikui, į kūrybą pradėjau žiūrėti vis rimčiau. Dabar kuriu ilgesnius eilėraščius, jie pilni gilesnių minčių. Mokytojai mane kviečia vesti įvairiausius renginius, dalyvauju skaitovų, oratorių konkursuose. Daug apdovanojimų, diplomų ir padėkų turiu iš sporto varžybų, muzikos, šokių bei įvairių kūrybinių konkursų. Neseniai dalyvavau Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje, kurioje vyko respublikinio mokinių poezijos konkurso LABAS laureatų apdovanojimas. Mano sukurtas eilėraštis „Smalsuolis svajotojas“  5-8 klasių mokinių grupėje tapo laureatu, pirmosios vietos nugalėtoju! Labai džiaugiuosi, ir šis laimėjimas  mane dar labiau paskatino siekti  savo svajonės. Norą išleisti knygelę sustiprino mano močiutės dėdė Antanas Banys iš Pakražančio kaimo.  Jam jau 95 metai, tačiau jis vis dar kuria eilėraščius ir yra išleidęs net tris savo poezijos knygas. Senolio mintys mane įkvėpė nenuleisti rankų ir kurti toliau. Kūryba mane lydi visur. Būna dienų, kai  žodžiai nesidėlioja mano galvoje, bet tai pasitaiko retai. Visos mano dienos stebuklingos! Kurdama jaučiuosi, lyg būčiau kitam pasauly ar kito veikėjo vaidmeny. Dažnai galvoju, koks nuostabus dalykas kūryba ir džiaugiuosi, kad Dievas mane apdovanojo tokia dovana!..

Drįstu kreiptis į geros valios žmones, prašydama išpildyti mano svajonę, kuri vis dar neįgyvendinta. Prašau bent maža dalimi prisidėti prie šios svajonės įgyvendinimo, išskleisti gerumo sparnus, ir galbūt Jūsų dėka išleista eilėraščių knygelė taps mano rimto kūrybinio kelio pradžia. Nuoširdžiai dėkoju.

Su pagarba – jaunoji kūrėja Karolina Gedrimaitė

Gandriuko kelionė

Gandras skrido per laukus
Ir pamatė varlę.
Capt jis dideliu snapu
Ir nurijo gardžiai.

Pasisotinęs rimtai
Ėmė ir nuskrido.
O parskridęs į namus
Jis ilgam užmigo.

Bet prabudęs
Staiga žvilgt:
Jau žiema ant nosies!
Reikia skristi kur šilčiau
Ten, kur Saulei mosiu!

Karolina Gedrimaitė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.