Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nuo liepos 1 d. atpigo tarptinkliniai pokalbiai Europos Sąjungoje (0)

2014-07-01 13:04 | Arvydas Nekrošius

Nuo 2014 m. liepos 1 d. Europos Sąjungoje mažinami tarptinkliniai pokalbiai. Atpigs ne tik pokalbiai, bet ir trumposios SMS žinutės bei duomenų atsisiuntimas ir naršymas internete. Taip pat šiuo metu ES rengiamos naujos taisyklės, kuriomis siekiama visiškai panaikinti tarptinklinio ryšio mokesčius. Komisijos siūlomame Reglamente numatoma panaikinti tarptinklinio ryšio mokesčius, taip pat užtikrinti atvirą ir neutralų internetą ir geresnę judriojo bei plačiajuosčio ryšio paslaugų vartotojų apsaugą.

Judriojo ryšio paslaugų pobūdis ES 2013 m. viršutinės kainų (be PVM) ribos 2014 m. viršutinės kainų (be PVM) ribos Sumažėjimas
Telefono skambutis 24 euro ct/min 19 euro ct/min 21 %
Priimamas telefono skambutis 7 euro ct/min 5 euro ct/min 28,5 %
Trumpoji žinutė 8 euro ct 6 euro ct 25 %
Duomenų atsisiuntimas ar naršymas 45 euro ct/MB 20 euro ct/MB 55,5 %

es-komisija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.