Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nuo birželio 3-osios – naujas nemokamas LRT televizijos aukštos raiškos kanalas (0)

2016-06-07 10:45 | Arvydas Nekrošius

LRT-HD-dazhniai

Nuo birželio 3-osios, Lietuvoje pradeda veikti pirmas nemokamas aukštos raiškos (HD) nacionalinės aprėpties kanalas – LRT TELEVIZIJA HD.

Kanalą galės matyti visi antžeminės televizijos žiūrovai, priimantys signalą TV antenų pagalba ir matantys LRT TELEVIZIJĄ. Tokių Lietuvoje yra apie 40 procentų. Birželio 3 dieną, pradėjus veikti naujam antžeminiam tinklui, LRT programos – LRT TELEVIZIJA (standartinės raiškos), LRT KULTŪRA (standartinės raiškos) ir LRT TELEVIZIJA HD (aukštos raiškos) – pradedamos transliuoti naujais dažniais.

lrt

Kanalo LRT TELEVIZIJA HD pranašumai – keliskart geresnė vaizdo kokybė, galimybė pasirinkti titrus ir kalbą, taip pat erdvinis garsas „Dolby Digital 5.1” formatu.

Visas naujais dažniais transliuojamas programas žiūrovai gali matyti atlikę automatinę kanalų paiešką. Tuo tarpu kabelinės TV žiūrovams (tokių Lietuvoje apie 60 procentų) nieko daryti nereikės.

Ir naujais, ir senais dažniais LRT TELEVIZIJĄ bus galima matyti iki birželio 23 dienos. Nuo birželio 23 d. iki liepos 1 d. senaisiais dažniais bus transliuojama informacija, kaip surasti naująjį kanalą LRT TELEVIZIJA HD, transliuojamą naujais dažniais. Liepos 1 d. transliacija senaisiais dažniais bus išjungta.

Raiškiąją televiziją (HD) gali matyti visi žiūrovai, turintys jai pritaikytus televizijos imtuvus.

Telefonas pasiteiravimui: (8 5) 236 3202

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.