Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nuaidėjo „Kalėdiniai Raseiniai-2014“ (0)

2015-01-18 17:37 | Airinas Jermolajevas
I-osios vietos nugalėtojo Aurimo Pališkio nuotrauka

I-osios vietos nugalėtojo Aurimo Pališkio nuotrauka

1173++Neseniai įžengėme į 2015-uosius, – metus, žadančius gausybę svarbių įvykių tiek Lietuvoje, tiek Raseinių krašte. Prieš žengdami pirmyn trumpam stabtelkime ir prisiminkime gražiausias metų šventes – Kalėdas bei Naujuosius metus. Jau trečią sezoną organizuoju šventinį žiemišką fotografijų, piešinių, filmukų ir kitų kūrybinių darbų konkursą „Kalėdiniai Raseiniai“.
Konkursas, kaip ir kasmet, prasidėjo pirmąją advento dieną, o baigėsi per Tris karalius. Nors žiema savo veidą parodė tik akcijos pabaigoje, tikrai nėra ko nusiminti. Šiais metais konkurse dalyvavo 34 raseiniškiai, iš kurių sulaukiau net 76-ių įvairiausių darbų: nuotraukų, piešinių, filmukų, eilėraščių, pasakų. Smagiausia tai, kad konkursas sudomina įvairaus amžiaus raseiniškius. Jau antrą kartą dalyvavo Ariogalos gimnazijos 4b klasė su mokytoja Silvija Braziene, o šiais metais tarp dalyvių buvo ir Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinukų klasė.
Visi darbai buvo gražūs, saviti, įdomus, tad vertintojams buvo nelengva apsispręsti. Kompetentingą vertinimo komisiją šiais metais sudarė: organizatorius (Airinas Jermolajevas), Visuomenės sveikatos biuro direktorė Asta Montvydienė, Raseinių krašto naujienų portalo www.kraštietis.lt redaktorius dr. Arvydas Nekrošius, Raseinių dekanato Šeimos centro vadovė Irena Dambrauskaitė, ekologiškų prekių krautuvėlės „Eko laimė“ savininkas Nerijus Korbutas. Komisijos sprendimu išrinkti 6 geriausi darbai: I vietą iškovojo Aurimas Pališkis, II – Danielė Razgutė, III vietą pasidalijo Asta Stankevičienė ir Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras, IV vieta atiteko Ievai Martinaitytei, V – Valdui Blinkui, VI – Zofijai ir Zigmui Petraičiams.
Labai smagu, kad šiais metais turime gausiai prizų ir galime apdovanoti ne tik nugalėtojus, bet ir visus dalyvius. Trečiosios žiemos akcijos „Kalėdiniai Raseiniai – 2014“ nebūtų be mūsų ištikimųjų rėmėjų ir kitų geros valios žmonių. Nuoširdžiai dėkoju Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Raseinių skyriui ir pirmininkui Antanui Kilčauskui, LR Seimo nariui Edmundui Jonylai ir jo padėjėjai, rajono Tarybos narei Dianai Kaupaitienei, LR Seimo nariui Gintautui Mikolaičiui, verslininkei, Raseinių smulkiųjų verslininkų asociacijos pirmininkės pavaduotojai Daliai Lukauskienei, Reginos Ašmontienės knygynui, Visuomenės sveikatos biuro kolektyvui ir direktorei Astai Montvydienei, UAB „Selerina“ kolektyvui ir savininkui Liutaurui Balseriui, Raseinių turizmo informacijos centro kolektyvui, krautuvėlės „Eko laime“ savininkui Nerijui Korbutui, Raseinių krizių centrui, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Raseinių dekanato Šeimos centrui ir vadovei Irenai Dambrauskaitei, Raseinių krašto naujienų portalui www.kraštietis.lt ir redaktoriui Arvydui Nekrošiui, leidinio „Mūsų Raseiniai“ kolektyvui ir redaktorei Kristinai Bendžiūtei. Ačiū visiems, kurie dalyvavo tradiciniame konkurse „Kalėdiniai Raseiniai“!   Visi konkurso darbai paskelbti www.facebook.com/Raseiniai.lt, skiltyje Nuotraukos

Su pagarba –konkurso „Kalėdiniai Raseiniai“ organizatorius

Airinas Jermolajevas

 

LOGO5

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.