Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Norint sukurti saugią aplinką ir kaimynystę būtina į veiklą įtraukti jaunimą (0)

2014-04-01 07:18 | Arvydas Nekrošius

saugi

Raseinių rajone šiuo metu yra įkurtos 27 saugios kaimynystės grupės. Pasidalinti savo patirtimi, kaip sekasi įgyvendinti prevencinę programą „Saugią aplinką kurkime kartu“, aptarti problemas, kylančias saugių kaimynysčių grupėse, kovo 27-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato salėje susirinko saugių kaimynysčių grupių atstovai ir gyventojai, besidomintys jų kūrimu. Susitikime taip pat dalyvavo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos biuro Prevencijos poskyrio viršininkas Tautvydas Urbonavičius, Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas Kęstutis Užemeckas, Viešosios policijos skyriaus viršininkas Artūras Košikas, Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis, tyrėjai bei specialistės.

Prevencijos poskyrio viršininkas Tautvydas Urbonavičius pristatė Šiaulių apskrities praktiką ir patirtį kuriant saugias kaimynystes. Pranešėjas akcentavo, kad savo gyvenamosios vietovės saugia aplinka privalo rūpintis patys saugios kaimynystės nariai. Apylinkės inspektorius jiems gali padėti, pakonsultuoti. Svečias siūlė į saugių kaimynysčių grupių veiklą įtraukti kuo daugiau jaunimo, davė daug naudingų patarimų dėl saugios kaimynystės kūrimo ir plėtojimo.

Saugių kaimynysčių grupių atstovai pasidalijo savo patirtimi, aptarė problemas, su kuriomis susiduria saugi kaimynystė.

Susitikimo metu tarp saugių kaimynysčių grupių atstovų ir policijos pareigūnų vyko aktyvi diskusija, buvo atsakyta į įvairius abi puses dominančius klausimus, aptartos efektyvesnio bendradarbiavimo galimybės.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.