Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Neringos šokių studija kviečia prisijungti (VIDEO) (0)

2014-08-10 17:37 | Arvydas Nekrošius

LIETUVIŲ LIAUDIES ŠOKIAI – pasak lietuvių choreografo K. Poškaičio liaudies žaidimai, šokiai, rateliai, folkloras išreiškia tautos istorinę išmintį, atspindi ne tik turtingą liaudies kultūros palikimą, geruosius žmogaus būdo bruožus, drąsą, sąžiningumą, pasitikėjimą savimi, optimizmą, bet ir moko suprasti ir mylėti grožį, ugdo pagarbą žmonėms ir gamtai.

PRAMOGINIAI ŠOKIAI – skirstomi į klasikinius ir Lotynų Amerikos šokius.

Į klasikinius šokius įeina: valsas, Vienos valsas, lėtas fokstrotas, tango, kvikstepas, pasadoblis.

Į Lotynų Amerikos šokius įeina: samba, ča ča ča, rumba, džaivas. Lotynų Amerikos šokiai užburia savo emocionalumu ir trykštančia energija, greitu tempu, svaiginančiais pasisukimais, ir uždegančiomis melodijomis.

MODERNUSIS ŠOKIS – tai kūno padėčių, jausmai erdvėje. Šokyje naudojama paties kūno energijos linija, kad judesys būtų lengvas ir natūralus. Modernųjį šokį sudaro: Cunningham, Graham, Limon, Release, Improvizacija, Kontaktinė improvizacija.

BREIKO PAMOKOS su BBOY NATAS vaikams nuo 4 metų.

KLASIKINIS ŠOKIS – Baletas – sceninio meno rūšis, kurios pagrindiniai elementai yra šokis, pantomima ir muzika. Sujungtas vientisas scenos veiksmas. Šiuolaikiniame balete plačiai naudojami ir gimnastikos bei akrobatikos elementai.

CHARAKTERINIAI ŠOKIAI – tai kitų pasaulio tautų šokiai: ispanų, airių, vengrų, uzbekų, rusų, indų, čigonų bei kt… Kiekviena tauta turi savo stilių, bruožus, charakterį, jausmus bei aprangą.

AEROBIKA – tai besikartojantys fiziniai pratimai, kurių metu yra panaudojama, kiek įmanoma daugiau raumenų grupių. Jie yra atliekami tam tikrą laiko tarpą. Sakoma, kad mankšta ne tik prailgina gyvenimą, bet ir suteikia gyvenimui daugiau spalvų ir teigiamų pojūčių. Dar svarbiau, kad mankšta padeda įveikti įtampą, psichologinį nuovargį ir depresiją.

Pagrindiniai šeipingo žingsniai: maži, intensyvūs, kombinuoti, kūno dizainas, „step“, Aeromix, AKD(apatinės dalies kūno stiprinimas), Latina, anceliulite, Tae-Bo.

MUZIKINIO ŽAIDIMO PAMOKOS VAIKAMS NUO 2-3 METŲ – tai šokiai, žaidimai, piešimas, renginiai, laikysenos lavinimas, pasakų klausymas.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.