Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nepaprasti ilgapirščių raseiniškių nuotykiai baigėsi belangėje (0)

2014-05-15 19:10 | Arvydas Nekrošius

Gegužės mėnesio pradžioje Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatą vienas po kito pasiekė pranešimai apie pavogtus automobilius.

Tarp gegužės 4 d. 21.00 val. ir gegužės 5 d. 11.00 val. Raseiniuose, Aušros g., iš A. G., gyvenamojo namo kiemo buvo pavogtas žalios spalvos automobilis RENAULT ESPACE. Automobilis buvo atrakintas, užvedimo rakteliai palikti viduje. Gegužės 7-ąją 10.50 val. automobilis rastas stovintis Raseinių rajone, Viduklėje, su išlaužta vairuotojo durelių spynele.

Tarp gegužės 4 d. 22.00 val. ir gegužės 5 d. 6.30 val. Raseinių rajone, Viduklėje, Švendrų gatvėje, neaptvertame nesaugomame gyvenamojo namo kieme, sulaužius neužrakinto E. S., žalios spalvos automobilio OPEL VECTRA užvedimo spynelę, buvo pasikėsinta jį pagrobti.

Gegužės 5 d. 1.45 val. Raseinių rajone, Viduklėje, V. Kudirkos gatvėje, iš nesaugomo namo kiemo, pavogtas neužrakintas V. S., raudonos spalvos automobilis OPEL ASTRA, su salone paliktais užvedimo rakteliais, transporto priemonės registracijos liudijimu, techninės apžiūros pažymėjimu ir civilinės atsakomybės draudimo liudijimu.

Ikiteisminių tyrimų metu nustatyta, kad gegužės 4-ąją apie 23 val., 20-metis G. N. ir 24-erių J. S., beeidami viena Raseinių gatve, gyvenamojo namo kieme pastebėjo stovintį automobilį RENAULT ESPACE. Abu nuspendė šiuo automobiliu grįžti į namus, Raseinių rajone, Viduklės miestelyje. Kaip tarė – taip padarė. Nuėję į gyvenamojo namo kiemą, pamatė, kad automobilis nerakintas, o automobilio užvedimo spynelėje styro raktelis. Kad nepažadintų žmonių, automobilį iš kiemo išstūmė jo neužvedę. Nuvažiavus į Viduklę, Kęstučio gatvėje automobilis sugedo. Norėdami paslėpti, toliau nuo gatvės nutempti sugedusią mašiną, draugai nutarė tą padaryti dar vieno automobilio pagalba. Švendrų gatvėje gyvenamojo namo kieme stovėjo nerakintas žalios spalvos automobilis OPEL VECTRA. Kadangi šio automobilio raktelio niekur nerado, G. N. nutarė, kad tiks automobilio RENAULT ESPACE užvedimo raktelis. Bandant jį įkišti į automobilio OPEL VECTRA užvedimo spynelę, šis lūžo ir jo dalis liko užvedimo spynelėje.

Gegužės 5-osios naktį, bevaikštinėdami po Viduklės miestelį, G. N. ir J. S., sugalvojo pasivažinėti. Kadangi ratuotos transporto priemonės neturėjo, daug negalvoję, nutarė ją „pasiskolinti“ iš kokio vidukliškio. Netrukus V. Kudirkos gatvėje, gyvenamojo namo kieme vaikinai pamatė stovintį raudonos spalvos OPEL ASTRA. Nuėjęs prie automobilio G. N. aptiko, kad šis nerakintas, o užvedimo rakteliai padėti salone. Netrukus abu keliautojai jau važiavo Kauno link. Kadangi Prienų rajone gyvena G. N. pusbrolis, nutarė jį aplankyti. Prisisvečiavę, vakare vaikinai nusprendė grįžti namo, bet automobilis neužsivedė, nes bake neliko benzino. Aplinkybės taip susiklostė, kad grįžimui namo teko „skolintis“ kitą automobilį. Prie vienos sodybos kieme esančio garažo rastu metaliniu strypu nudaužus pakabinamą spyną ir atvėrus garažo duris prieš akis išdygo – koks sutapimas – raudonos spalvos OPEL ASTRA. Kadangi automobilio užvedimo spynelėje buvo palikti rakteliai, užkūrę automobilį, draugai sėkmingai sugrįžo į Viduklę.

Tirdami automobilių vagystes, pareigūnai intensyviai ieškojo ir rinko įrodymus joms atskleisti ir įtariamiesiems nustatyti. Profesionalaus Raseinių rajono kriminalistų darbo dėka, pagal pavogtuose automobiliuose rastus ir paimtus daiktinius įrodymus, buvo nustatyti įtariamieji. Gegužės 7-ąją G. N. ir J. S. buvo sulaikyti ir uždaryti į Raseinių rajono policijos komisariato ilgalaikio sulaikymo patalpas. Gegužės 9-ąją Raseinių rajono apylinkės teismas vagišiams paskyrė kardomąsias priemones: J. S. – suėmimą trims mėnesiams, G. N. – suėmimą dviem mėnesiams.

Vaikinams teks atsakyti ne tik už automobilių vagystes Raseinių ir Prienų rajonuose, dėl kurių jiems pradėti ikiteisminiai tyrimai ir pareikšti įtarimai, bet ir už daugelį kitų vagysčių, dėl kurių taip pat pradėti ikiteisminiai tyrimai. Abu ilgapirščiai policijai gerai žinomi, nes ne kartą teisti bei bausti administracine tvarka.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.