Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nepamirškite užregistruoti ginklus (0)

2014-05-29 12:06 | Arvydas Nekrošius

Policija primena, kad asmenys, turintys dujinius pistoletus (revolverius), senovinius ginklus bei jų kopijas, taip pat nedidelės galios (2,5 J – 7,5 J) šaunamuosius ginklus, kuriuos įgijo iki 2011 m. kovo 1 d., juos privalo iki 2014 m. liepos 1 d. užregistruoti teritorinėje policijos įstaigoje, kurios teritorijoje gyvena (Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate), bei gauti neterminuotą leidimą įsigyti laikyti (nešiotis) ginklus.

Asmuo, pageidaujantis užregistruoti šiuos ginklus, teritorinės policijos įstaigos  licencijavimo padaliniui turi pateikti:

  1. prašymą užregistruoti ginklą, (pildomas vietoje);
  2. sveikatos priežiūros įstaigos pažymą, kad asmuo neįrašytas į sveikatos priežiūros įstaigos įskaitą dėl alkoholizmo, narkomanijos;
  3. sveikatos priežiūros įstaigos pažymą, kad asmuo nėra sveikatos priežiūros įstaigos priežiūroje dėl psichikos ligos ar sutrikimo;
  4. tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  5. ginklą (-us) įsigytus iki 2011 m. kovo 1 d.

Asmenims, kurie turi galiojančius leidimus laikyti (nešiotis) ginklus, neterminuotą leidimą įsigyti, laikyti (nešiotis) ginklus įprastai išduodami prašymo pateikimo dieną. Už neterminuotą leidimą įsigyti, laikyti (nešiotis) ginklus imama 50 Lt valstybės rinkliava, kurią galima sumokėti vietoje.

Ginklai į teritorines policijos įstaigas turi būti gabenami neužtaisyti, įdėti į dėklą ar kitą tam tinkamą daiktą, dėtuvė turi būti išimta iš ginklo, šaudmenys išimti iš dėtuvės, būgnelio ir vamzdžio.

Asmenims, kurie po 2014 m. birželio 30 d., neturėdami policijos leidimo, disponuos dujiniu pistoletu (revolveriu), nedidelės galios (2,5 – 7,5 J) šaunamuoju ginklu, senoviniu ginklu ar jo kopija, bus taikoma baudžiamoji atsakomybė.

Asmenys, pageidaujantys užregistruoti turimus dujinius pistoletus (revolverius), nedidelės galios (2,5 – 7,5 J) šaunamuosius ginklus, senovinius ginklus ar jų kopijas, kartu su reikalingais dokumentais, turėtų juos pateikti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos biuro Licencijavimo poskyriui, Purienų g. 48, Šiauliai, tel. (8 41) 397403, (8 41) 397561.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.