Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nemakščių gyventojas policininkams pasiūlė 10 litų kyšį (0)

2014-03-12 14:26 | Arvydas Nekrošius

10 litų

Pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai.

  • Kovo 2 d. 4:18 val. Raseinių r., Trankinių k.,  kilo gaisras J. N., gimusios 1995 m. (šiuo metu gyvenančios užsienyje) gyvenamajame name. Pastate apie metus laiko niekas negyveno, krosnis nebuvo kūrenama, elektros energijos tiekimas atjungtas. Gaisro metu nudegė 56 kv. metrai stogo, 20 kv. metrų perdengimo ir 3 kvadratiniai metrai rastų sienos, apdegė namo vidus ir namų apyvokos daiktai. Įtariamas padegimas. Turtinė žala tikslinama.
  • Kovo 10 d. 23:40 val. Raseinių r., Nemakščių mstl., Vyšnių g., tarnybiniame automobilyje SKODA OCTAVIA,  girtas (1.5 prom.) K. B., gimęs 1994 m., Šiaulių AVPK Raseinių r. PK vyresniajam patruliui K. R. ir patruliui M. S. siūlė kyšį už tai, kad nebūtų fiksuojamas jo padarytas administracinės teisės pažeidimas (ėjo ne ta gatvės puse ir be atšvaitų), po to į tarp priekinių automobilio sėdynių esančią daiktadėžę padėjo 10 litų kupiūrą. K. B. sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.
  • Kovo 11 d. 12.00 val. Raseinių r., Ariogaloje, Melioratorių g., namuose, girtas (2,59 prom.) M. B., gimęs 1983 m., sugriebęs motinai D. B., gimusiai 1956 m., už rankų ir pastūmęs ją į spintą, sukėlė fizinį skausmą. Policijos pareigūnai M.B. sulaikė ir uždarė į Šiaulių AVPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpas.
  • Tarp kovo 10 d. 19.00 val. ir kovo 11 d. 9.00 val. Raseinių r., Ariogaloje, Lakštingalų g., nuėmus A. L., gimusios 1936 m., garažo kabamąją spyną, pavogtas kirvis su kotu ir apie 50 m suvirinimo aparato dvigubo elektros jėgos kabelio. Turtinė žala – 1 470,00 Lt.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.