Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Neeilinis renginys Raseiniuose (0)

2017-12-19 12:13 | Gitana Martinavičienė

 

Taurės

Gruodžio 17 d. kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ vyko „Žiemos šokių šventė Raseiniai 2017“. Renginio iniciatorė – Kėdainių šokių klubo „Vilnis“ vadovė Natalija Tokareva, Raseiniuose dirbanti nuo 2016 m. kovo. Šventę pradėjo daugkartiniai Lietuvos čempionai Vakaris Apvinis ir Samanta Skromovaitė, dalyvius pasveikino ir sėkmės šokant palinkėjo Raseinių rajono meras Algirdas Gricius.

Dalyvių buvo daugiau nei 300, jauniausiems vos 3 metukai, vyriausiems – 18 metų. Atvyko šokėjai iš Rygos, Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Kuršėnų, Tauragės, bet daugiausia buvo raseiniškių – net trys šokių kolektyvai. Šokių klubui „Vilnis“ atstovavo apie 200 vaikų.

Šventės tikslas – suburti įvairių stilių šokių mylėtojus, todėl pasirodė pramoginių, sportinių, šiuolaikinių, gatvės ir Solo Latino stilių šokėjai.

„Šita šventė yra ne konkursas ar varžybos, čia susirinkome parodyti, ką mokame, ir pamatyti kitus. Noriu, kad visi dalyviai būtų įvertinti, nesvarbu, ar tik pradėjęs šokti, ar jau profesionalas, ar vaikui 3 metukai, ar jau suaugęs, todėl atminimo dovanas – šventės taures ir diplomus gavo visi“, – sakė N.Tokareva.

Natalija nori, kad ši šventė Raseiniuose taptų tradicija ir tikisi, kad ją pavyks suorganizuoti ir kitąmet.

Vakaris Apvinis ir Samanta SkromovaitėGatvės šokis Šokėjos Šokėjai Vaikai Komisija

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.