Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Naujienos iš Raseinių rajono Tarybos (0)

2016-02-15 20:38 | Airinas Jermolajevas
Taryba

Nuotr. Airino Jermolajevo

Buvusi vicemerė Gitana Rašimienė privataus kaltinimo tvarka gruodžio pabaigoje kreipėsi į Raseinių rajono apylinkės teismą, prašydama pradėti privataus kaltinimo procesą Onos Babonienės, Andriaus Bautronio, Lino Bielskio, Gedimino Kazio Galubausko, Edgaro Juškos, Dianos Kaupaitienės, Česlovo Kenstavičiaus, Antano Kilčausko, Rosvaldo Kunicko, Sauliaus Matelio, Stepono Naciaus, Aurelijos Rimkienės, Mato Skamarako, Sigito Vaičiaus, Jono Vazgio atžvilgiu pagal nusikalstamos veikos požymius, numatytus LR baudžiamajame kodekse 154 str. 1 d. ir nubausti juos įstatymo numatyta tvarka, priteisiant 15000 eurų nusikalstama veika padarytai neturtinei žalai atlyginti.

DSC01198

Buvusi vicemerė Gitana Rašimienė Nuotr. Airino Jermolajevo

Jūsų dėmesiui – Šiaulių apygardos teismo nutartis

Raseinių rajono apylinkės teismas 2016 m. sausio 4 d. nutartimi atsisakė pradėti privataus kaltinimo bylos procesą pagal pareiškėjos G. Rašimienės skundą, „nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar nusižengimo požymių,“ – išrašas iš teismo nutarties.

Tačiau pareiškėja G. Rašimienė skundu Šiaulių apygardos teismui prašo panaikinti Raseinių rajono apylinkės teismo nutartį ir klausimą išspręsti iš esmės. Skunde pareiškėja nurodo, kad jai kilo nuogąstavimų, jog skundžiamos nutarties priėmimą sąlygojo ne vien teisės normų taikymo klaidos, bet ir galimai nešališkas teisėjos elgesys, nes jai išnuomuotas savivaldybei priklausantis butas. Šiaulių apygardos teismas, išnagrinėjęs pareiškėjos skundą, konstatavo: „pareiškus nepasitikėjimą ir išdėsčius argumentus, dėl ko mero pavaduotoju nepasitikima, tarybos nariai, kuriuos prašoma patraukti baudžiamojon atsakomybės, siekė ne šmeižti pareiškėją, o tokiu būdu spręsti dėl mero pavaduotojos atleidimo iš pareigų, įgyvendinant jiems įstatymu suteiktą teisę ir siekdami pozityvių tikslų, jog mero pavaduotojo atleidimą iš pareigų nepasibaigus jo paskyrimo laikui iš esmės lemia politinė atitinkamų institucijų/politikų valia. Su tokia apylinkės teismo išvada aukštesnės institucijos teismas visiškai sutinka“.

Šiaulių apygardos teismo nutartis: pareiškėjos Gitanos Rašimienės skundą atmesti ir palikti galiojantį Raseinių apylinkės teismo 2016 m. sausio 4 d. nutartį.

Nutartis galutinė ir neskundžiama.

 

Informacija

20160202_171524

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.