Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Naujas politinis judėjimas su politikos senbuviais priešaky (0)

2018-07-11 14:25 | Gitana Martinavičienė

Valdemaras Jacikas

Negimiau Raseiniuose, bet čia subrendau, ir manau, kad čia pasensiu. Tokių kaip aš – tūkstančiai, sukūrusių šeimą, dirbančių, auginančių vaikus. Skiriuosi nuo vidutinio statistinio piliečio nebent tuo, kad man įdomu kas vyksta, pasaulyje, Lietuvoje, ir žinoma – Raseinių rajone. Rajone – du leidžiami laikraščiai, nevardinsiu kiek internetinių portalų, sutiksit – nemažai. Kartais pamąstau, ar „ant Lietuvos“ yra dar nors vienas toks „neramus“ rajonas. Bet ne apie žiniasklaidą šios mintys. Noriu su visais pasidalinti pastebėjimais. Jie mano asmeniniai, pabrėžiu. Vienas Raseinių rajonui leidžiamas laikraštis pasirodo ketvirtadieni, kitas penktadienį. Įtariu, jų skaitytojų ratas labai skirtingas, nes publikacijos, formuojama nuomonė – radikaliai skirtinga. Plačiau norėčiau pakalbėti apie ketvirtadieniais pasirodantį leidinį. Užfiksavau faktą, kad į Raseinių rajoną grįžo meras Algirdas Gricius. Kodėl taip sakau? O todėl, kad akylesni skaitytojai pastebėjo, kad jo nebuvo „ketvirtadienyje“. Na nebent tik A. Griciaus komentaras į piktą žurnalisto klausimą.

Dabar – grįžo! Pasakysiu savo subjektyvaus raseiniškio nuomonę, galimai todėl, kad pasikeitė valdžia. Pabandykite paneigti mano nuomonę. Bet čia, šiaip, tokia ilgoka įžanga.

Mane labai sudomino publikacija pavadinimu „Kuriasi naujas visuomeninis komitetas“. Pirma mintis – vėl? Čia kelinta jau? Žinau „Rasų“ judėjimą, pamenu 2015 m. įkurtą „Pilietinę inciatyvą“, jų buvo ir daugiau.  Skaitau straipsnį ir savo akim netikiu: cituoju: „Stambus verslas braunasi į valstybės ir savivaldybių institucijas“, „Diktuoja ir nori tenkinti savo poreikius“, „Politikų santarvės ir bendro darbo ypač trūksta mūsų rajone“ „Dalinasi įtakos sferomis“, „Nori tenkinti tik savo lūkesčius“. Sutiksit – rimti kaltinimai dabartiniai valdžiai. Perskaičiau viską iki galo, gerai, pasakysiu atvirai, du kartus perskaičiau. Net „Iniciatyvinės grupės“ narių pavardes išanalizavau – gražios, garbingos asmenybės. Aš esu 100 proc. už žmonių norą, kad politikai, valdininkai dirbtų savo darbą, esu už tai, kad jie neštų asmeninę atsakomybę. Palaikau „Iniciatyvinę grupę“ – šaunuoliai, tegul jums sekasi. Tik prašau jūsų, 12-os asmenų, kurių pavardės paviešintos, paaiškinti man, ką nuotraukoje veikia rajono meras Algirdas Gricius? Jūs jį pasikvietėte, kad pakonsultuotų, ko nereikia rinkti? Jis gi jau ketvirti metai kaip vadovauja rajonui. Straipsnyje jūsų „Iniciatyvinė grupė“ vardina labai nemalonias pastabas dabartinei valdžiai. Bet pažvelgus į fotografiją tikrai neatrodo, kad rajono galvai jūs pretenzijas reiškiate – šypsena per plati.

O žinot, pasidalinsiu aš savo pastebėjimais, galim net lažintis. Nereikia būti politologu, kad sudėtum taškus. Prasidėjus rinkiminei kompanijai, o ji jau greit prasidės, „Iniciatyvinė grupė“ pakvies prie garbingų asmenų prisijungti garbingus Algirdą Gricių ir Gitaną Rašimienę. Jie gi tokie garbingi, dori ir darbštūs. Tik tada, mieli „Visuomeninio rinkimų komiteto“ esami ir būsimi nariai, dar kartą perskaitykite, kuo patys boditės. Valdžiažmogiais, kurie nedirba rajono labui. Taip kaip čia? Rašot, kokia valdžia bloga, bet pačius atsakingiausius valdžios atstovus, planuojate pakviesti prisijungti prie visuomeninio rinkimų komiteto (Ar čia ta garsioji „protingų žmonių partija“)?

Klystu? Pakalbėsim apie tai rugsėjo mėnesį. Jei pasitvirtins mano spėjimai, tikrai skaniai pasijuoksiu ir skaitysiu viską, kas tik bus rašoma apie Raseinių rajoną. Nes iki naujų mero ir tarybos rinkimų, gyvensime tikiu, labai linksmai.

Ir pabaigai, Algirdai, prie bendro diskusijų stalo pateiktos idėjos, strategija ir taktika – priklauso man. Žinai, man gerų minčių netrūksta ir jų negaila. Tik mąstau, ar už autorinį darbą man bus pasiūlytas honoraras, forma „AČIŪ“?

Valdemaras Jacikas

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.