Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nauja poilsiavietė Lyduvėnuose (1)

2014-07-22 11:03 | Arvydas Nekrošius
Poilsiavietė Lyduvėnuose

Poilsiavietė Lyduvėnuose

Dubysos upė – viena gražiausių upių Žemaitijoje, kasmet sulaukianti gausaus būrio lankytojų. Vingiuodama Dubysos regioninio parko teritorijoje ji kviečia pasigalynėti su vandens tėkme, pailsėti jos prieglobstyje, paklausyti vandens čiurlenimo, atsigaivinti jos vėsioje tėkmėje.

Šiais metais Dubysos regioninio parko direkcija bendradarbiaudama su Raseinių rajono vietos veiklos grupe „Raseinių krašto bendrija“ įgyvendino vietos projektą „Lyduvėnų poilsiavietės įrengimas“, kuris finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 metų programos priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ (Leader metodu). Projekto metu direkcija Lyduvėnų miestelyje įrengė poilsiavietę. Dar birželio mėnesį ES paramos bei LR biudžeto lėšomis lyduvėniškių bei miestelio svečių patogiam poilsiui buvo pastatyta nauja pavėsinė, du lauko baldų komplektai, persirengimo kabina, įrengta patogi ir didelė laužavietė. Rekreacinė infrastruktūra pastatyta Lyduvėnų miestelyje prie Dubysos upės greta buvusios mokyklos esančioje rekreacinėje zonoje. Poilsio vietą miestelėnams lengva pasiekti pėsčiomis, o vandens turistams patogu išsilaipinti ir apsistoti erdvioje teritorijoje. Lyduvėnų miestelyje sukurtos patrauklios sąlygos viešajam turizmui patenkins ne tik vietos gyventojų lūkesčius, bet ir padidins kaimo vietovės lankomumą, juk niekur kitur Lietuvoje, o tik čia galima pamatyti aukščiausią geležinkelio tiltą, kuris netrukus skaičiuos 100 – ąsias metines, bei tilto gynybinius įrenginius. Miestelio apylinkėse slūgso net 3 piliakalniai apipinti legendomis, stovi šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčia. Čia paprasta išsinuomoti vandens transporto priemonę ir Lyduvėnų krašto grožį išvysti nešamiems Dubysos tėkmės.

dubysa

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (1)


  1. IP:89.117.136.245

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.