Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Naminės degtinės fabrikėlis ir gimnazijos dienyno klastojimas (0)

2014-05-16 12:41 | Arvydas Nekrošius

kutauskiai

Tarp gegužės 14 d. 22.30 val. ir gegužės 15 d. 9.30 val. Raseinių r., Betygalos mstl., Šiluvos g., iš neaptverto gyvenamojo namo kiemo pavogta L. L., gimusio 1968 m., savadarbė neregistruota vienos ašies traktoriaus priekaba. Turtinė žala – 1 500,00 Lt.

Tarp balandžio 3 d. ir gegužės 15 d. Raseinių r., Ylių k., nuplėšus įkabinamą durų spyną, iš I. P., gimusio 1981 m., gyvenamojo namo pavogti įvairūs namų apyvokos daiktai ir buitinė technika. Turtinė žala – 2 100,00 Lt.

Tarp 2013 m. spalio 14 d. ir 2014 m. gegužės 1 d. Raseiniuose galimai neteisėtai buvo prisijungta prie gimnazijos elektroninio dienyno sistemos ir klastojami čia esantys duomenys.

Gegužės 15 d. 21.13 val. Raseinių r., Sargelių k., namuose, konflikto metu girtas (2,39 prom.) A. B., gimęs 1967 m., grasino nužudyti savo neblaivią (2,08 prom.) dukrą S. B., gimusią 1986 m. Pareigūnai A. B. sulaikė ir uždarė į Šiaulių AVPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpas.

Gavę informacijos, kad Raseinių rajono, Šiluvos seniūnijos, Katauskių kaimo ribose, esančiame miške gaminama naminukė, gegužės 15-osios vakarą Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai išsiruošė tai patikrinti.

Miške, prie Pražuvos upelio, naminukės gamybos procesą pareigūnai išvydo pilnu pajėgumu. Iš upelio buvo pumpuojamas vanduo, kūrenosi laužas, kunkuliavo katilas, į indą kapsėjo „velnio lašai“. Degtinės virimo procesą prižiūrėjo du „gamybos meistrai“. Pajutę, kad gamtos prieglobstyje yra ne vieni, „virėjai“ nešė kudašių. Tačiau netoli nubėgo – buvo pričiupti policijos pareigūnų. Apžiūrėję bravoro prieigas, pareigūnai rado metalinę talpą su apie dviem tonomis raugo ir devynias įvairaus dydžio plastikines talpas su apie 150 litrų skysčio, turinčio specifinį namų gamybos alkoholinių gėrimų kvapą. Krūmuose, šalia bravoro, pareigūnai aptiko automobilį NISSAN TERRANO. Manoma, juo į gamybos vietą buvo transportuojami naminės degtinės gamybos proceso reikmenys.

Naminukės gaminimu įtariami Raseinių rajono, Kaulakių kaimo gyventojai 30-metis M. V. ir 43-ejų A. B., kuris šiame reikale patirties jau turi, nes praėjusių metų vasarą už tą pačią „veiklą“ jam buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir byla pasiekė teismą. Šįkart „fabrikėlio“ savininku prisipažino esantis M. V., o A. B. jam tik padedąs virti. Policijai žinomi vyrai teigė naminukę virę savo reikmėms. Abu „virėjai“ buvo sulaikyti ir uždaryti į Raseinių rajono policijos komisariato ilgalaikio sulaikymo patalpas. Dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo ir aparato jiems gaminti laikymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.