Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nacionalinio konkurso ,,Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“ nugalėtojai (0)

2015-09-29 13:03 | Arvydas Nekrošius

Gamta – geriausia mokytoja. Tik iš jos galima daug išmokti. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo nacionalinį konkursą ,,Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“, kuriame dalyvavo Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinės (S. Sinkutė, E. Džiugaitė, G. Lukoševičiūtė, V. Lukminaitė) ir pradinių klasių mokytoja metodininkė I. Račickienė. Veiklos turėjo būti organizuojamos saugomose teritorijose. Tad kartu su Dubysos RP vyr. kultūrologe Laimute Pečkaitiene pavasarį mokėmės gamtoje, tema ,,Medžiai“.

Ankstų rugsėjo 25-iosios rytą mes išvykome į pačią Lietuvos sostinę – Vilnių, nes laimėjome šį konkursą! Buvome pakviesti į Saugomų teritorijų Nacionalinį lankytojų centrą atsiimti apdovanojimų. Visai 2015 metų nugalėtojų komandai buvo įteiktas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomas, o mokytojai, parengusiai komandą, padėka. Taip pat gavome ir tyrinėjimui skirtą indą. Visus susirinkusius sveikino Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius Algirdas Sakevičius, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos direktorius Albertas Stanislovaitis ir direktoriaus pavaduotoja Rūta Baškytė. Po sveikinimų buvome supažindinti su šio centro ekspozicija „Saugomos teritorijos – kelionė gyvenimo ratu“, kuri ne tik informatyvi, bet ir labai šiuolaikiška, interaktyvi. Vėliau dalyvavome Žaliojoje pamokoje Gamtos klasėje, kurioje sužinojome apie saugomas teritorijas ir jų grožybes. Mus pavaišino arbata ir sausainukais ir vykome į žygį Pūčkorių pažintiniu taku. Ėjome ilgą kelią, kuris suteikė galimybę pamatyti atodangą, pasigrožėti gamta. Kelionę baigėme Vilniaus pilių valstybiniame kultūriniame rezervate ir iš arti apžiūrėjome Trijų kryžių kalną, apie kurį mums labai daug papasakojo. Trys kryžiai itin gražiai atrodo užlipus į Gedimino pilį, kurioje ir apsilankėme prieš vykdami namo. Gera buvo matyti Vilnių iš aukštai.

Buvo labai smagu, nes iš Vilniaus parsivežėme daug informacijos, kuria galėsime pasidalinti su kitais.

Skaistė Sinkutė, Erika Džiugaitė, Gabija Lukoševičiūtė, Viktorija Lukminaitė
4 klasės mokinės

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.