Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Į mokyklas bus priimami tik paskiepyti vaikai? (0)

2014-03-03 16:16 | Arvydas Nekrošius

vakcina

Sveikatos apsaugos ministerija parengė įsakymą, kuriuo siekiama nustatyti reikalavimą, kad į įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programą, būtų priimami vaikai, paskiepyti pagal Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių. Nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. priimant vaiką į įstaigą, vykdančią ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programą ir vėliau kiekvienais metais turi būti pateiktas Vaiko sveikatos pažymėjimas (forma Nr. 027 – 1/a) [4.5, 4.10]. Jei pažymėjime nurodyta, kad vaikas nepaskiepytas pagal Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių arba paskiepytas ne visais pagal amžių nustatytais skiepais, nesant skiepų kontraindikacijų, į įstaigą toks vaikas nepriimamas.

Interviu apie vakcinaciją su Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro Imunoprofilaktikos skyriaus vedėja Daiva Razmuviene ir Sveikatos apsaugos ministerijos kancleriu Vytautu Bakasėnu galite pažiūrėti čia:

Informaciją parengė Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Indrė Klusaitė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.