Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Mokestis už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą 2014 metais nedidės (0)

2014-04-12 10:29 | Arvydas Nekrošius

Atliekų tvarkymas

Raseinių rajono savivaldybėje vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą buvo įvesta 2008 m. liepos 1 d. Patvirtintas vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą įkainis gyventojams – 45,00 Lt per kalendorinius metus, kurį gyventojai mokėjo iki 2013 m. sausio 31 d.

Atsižvelgiant į energetinių išteklių kainų didėjimą ir padidėjusias transportavimo išlaidas, 2013 m. sausio 17 d. tarybos sprendimu patvirtintas naujas rinkliavos dydis gyventojams – 55,00 Lt per kalendorinius metus, kuris įsigaliojo nuo 2013 m. vasario 1 dienos ir daugiau nebuvo keičiamas. Pritaikius naujus įkainius gyventojų sąskaitos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą taip pat padidėjo nuo 2013 m. vasario 1 dienos.

2014 metų sąskaitos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą skaičiuojamos pagal tą patį tarifą kaip ir 2013 metais. Raseinių rajono savivaldybės taryba 2014 metais mokesčio už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nedidino ir artimiausioje ateityje to neplanuoja daryti.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.