Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Mokėsi gyventi be smurto (0)

2019-09-17 10:20 | Gitana Martinavičienė

Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyrius (Raseiniuose), vykdydamas projektą „Gyvenkime be smurto“, rugsėjo 4 d. organizavo seminarą „Kaip išmokti tinkamai reikšti pyktį“, skirtą už smurtą teistiems asmenims.

Renginyje dalyvavo Raseinių r. savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas. Buvęs komisariato vadovas pabrėžė, kad tokio pobūdžio projektai ir mokymai labai naudingi ir reikalingi, siekiant sumažinti smurto artimoje aplinkoje atvejus. Raseinių r. policijos komisariato vyriausiasis tyrėjas Darius Jonaitis supažindino su smurto statistika 2018-2019 metais, įvardijo teistų už smurtą asmenų skaičių ir priežastis.

Policijos seminaras

Seminarą apie pykčio valdymą vedė Šeimos santykių instituto psichologė Rasa Pietarienė, kuri analizavo tradicines ir dažniausiai pasitaikančias problemas, su kuriomis susiduria šeimos, – tai pykčiai, sutuoktinių konfliktai, su smurtu susijusios situacijos. Aptarus įvairias problemas buvo pateikti pasiūlymai, kaip reikėtų elgtis, spręsti susidariusią krizinę situaciją šeimoje, kaip pažinti save ir padėti sau.

Renginio pabaigoje palinkėta padėti vienas kitam kasdieniniame gyvenime, visiems stiprybės, supratimo ir drąsos kalbėti apie tai, kas skaudina ir neramina.

Renginį vedė ir svečius pristatė Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus specialistė Dalia Selvenienė. Projektą finansavo Raseinių rajono savivaldybė.

Reda Janonienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.