Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Mirklių kaimo bendruomenė – Molėtuose (0)

2014-10-16 13:07 | Arvydas Nekrošius

Gražų šiltą savaitgalį spalio 11 d. turiningai praleido naujai susikūrusi Mirklių kaimo bendruomenė, suorganizuota pirmininkės Gražinos Andraitienės. Mirklių kaimo bendruomenės nariai ir gyventojai vyko į Molėtų kraštą į Alantos dvaro muziejų, Obuolių salą, Mindūnų žvejybos muziejų, Etnokosmologijos muziejų tai pirmas Lietuvoje ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje, apie žmogaus ir žmonijos santykį su kosminiu pasauliu. Observatorijoje buvome supažindinami su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis. Pademonstravo 165 cm skersmens teleskopą – didžiausias mokslinės paskirties įrenginys Šiaurės Europoje. Dėkojame organizatorėms pirmininkei Gražinai ir gidei Renatai už puikiai įdomiai praleistą dieną ir lauksime vėl naujų išvykų.

Raseinių rajono Mirklių kaimo
bendruomenės narė Elena Jasukaitytė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.