Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Meda – respublikinio piešinių konkurso laureatė (0)

2016-05-18 11:37 | Arvydas Nekrošius

Šiemet Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai dalyvavo trečiajame respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Lietuvos architektūros perlai“. Rengdamiesi šiam konkursui mokiniai plačiau domėjosi Lietuvos architektūros stiliais, kūrybiškai pažvelgė į garsius šalies ir regiono architektūros objektus, sužinojo jų raidos istorijas, įvairiomis meninės raiškos priemonėmis kūrė originalias interpretacijas.

Sėkmingiausiai respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių  konkurse „Lietuvos architektūros perlai“ pasirodė dailės studijos jaunoji kūrėja – Meda Babonaitė. Ji  su savo piešiniu „Raseinių bažnyčia“ 9- 11 metų amžiaus grupėje užėmė II –ąją vietą.

Gegužės 16 dieną Meda dalyvavo Vilniaus MSCB bibliotekoje „Saulutė“ , kur vyko trečiojo respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių konkurso „Lietuvos architektūros perlai“ laureatų apdovanojimo renginys. Čia jai buvo įteiktas diplomas ir prizas. Laureatus, užėmusius pirmas vietas, apdovanojo savo įsteigtais prizais LR Seimo narys Šarūnas Gustainis. Gitara grojo, dainavo ir šventinę nuotaiką kūrė Roman Gorodeckij .

Laureatų apdovanojimų šventėje apie konkursą ir jo rezultatus papasakojo Menų studijos „Linksmos spalvos“ direktorė dailininkė Žimantė Žindulienė  . Konkursui piešiniai atkeliavo iš visos Lietuvos: Elektrėnų, Kauno , Kalvarijos, Klaipėdos, Mažeikių, Marijampolės, Palangos, Panevėžio, Plungės, Rokiškio, Raseinių, Rudaminos, Ventos, Vievio, Vilniaus, Utenos ir kt. Šiemet piešinius vertino dar didesnė komisija, kurią sudarė 5 žymūs dailininkai, Dailės akademijos dėstytojas, dailės mokytoja- metodininkė, architektas. Pagrindiniai vertinimo kriterijai buvo darbo temos originalumas ir kūrybiškumas.

Smagu, kad Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai respublikiniuose konkursuose nelieka nepastebėti.

Jaunąjai dailininkei Medai linkime ir toliau kurti, tobulėti ir dar dalyvauti ne viename respublikiniame piešinių konkurse.

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.