Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

LSDP RASEINIŲ SKYRIAUS PRANEŠIMAS (0)

2016-03-17 11:41 | Airinas Jermolajevas

eisenaNeseniai paskelbtais Teisingumo ministerijos duomenimis, Lietuvos Vyriausybei vadovaujanti Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) yra didžiausia šalies politinė partija. Šiuo metu LSDP šalyje turi 21446 narių. Tai, kad Lietuvos socialdemokratų partija yra gausiausia Lietuvoje, žinoma, džiugina. Be to šis faktas patvirtina ir visuomenės apklausų duomenis, kurie aiškiai rodo, kad socialdemokratų  populiarumas ir pasitikėjimas  tarp kitų partijų yra žymiai stabilesnis ir aukštesnis, todėl ir narystė – didžiausia. Ši žinia tiesiog siutina  mūsų rajono Darbo partijos vadovus. Spaudoje pasirodė konkrečiais faktais nepagrįstas ir neparodantis, ko labiausiai norisi, pranešimas, kad neva mes, LSDP skyrius, nepaleidžiame savo narių iš partijos gretų. Vadovaudamiesi savo sąžinės balsu, sakome, kad nei vieno nario prievarta mes nelaikome savo partijoje.

Atsakingai pareiškiame, kad į LSDP partiją kiekvienas Lietuvos pilietis laisva valia įstoja ir taip pat išstoja. Išstojant , kaip ir įstojant, rašomas prašymas, kuriuo  mes ir vadovaujamės. Duomenys registrų centre rodo, kad nei vieno nario , priklausančio Darbo partijai, Raseinių socialdemokratų tarpe oficialiai neturime. Jei kažkas iš mūsų tarpo ketina pasitraukti, turi drąsiai kreiptis į mus, o reikalingus formalumus atliksime nesudėtingai, turėkime tik pilietinės drąsos ir ryžto tai padaryti. Judėjimas iš vienos partijos į kitą mūsų šalyje vyksta, čia yra demokratiniai reiškiniai ir priimami kaip norma, todėl jokios problemos čia mes nematome. Keletas narių, priklausančių Darbo partijos Raseinių skyriui paliko juos jau praėjusių metų rudenį, atėjo pas socialdemokratus, žinome, kad jie kol kas neišbraukti iš darbiečių sąrašų, tačiau dokumentus baigia susitvarkyti. Mes, socialdemokratai, nekaltiname šiuo klausimu nieko ir kaltų neieškome, nes puikiai žinome, kad daugeliu atvejų patys nariai laiku nesusitvarko su dokumentais.

Mielieji Darbo partijos vadovai! Argi čia pačios didžiausios rajono bėdos, kurias turime aštrinti ir kelti  šias smulkmenas viešumon rajono laikraštyje? Manome, kad visa tai skatina daryti  sudėtinga politinė situacija rajone susidarius naujai koalicinei tarybai, Darbo partijos atstovui tapus rajono meru ir begalinis šios partijos noras susireikšminti rajone žeminant kitus. Ne tokiu keliu, sklidinu neapykantos ir keršto  turime eiti. Mes Raseinių skyriaus socialdemokratai – bičiuliai einame gerumo keliu, gerais darbais garsindami savo partijos vardą, bet ne juodindami ir šmeiždami savo oponentus . Žinoma, ir mums,  ne visuomet ir viskas pavyksta, ne viską ir gerai padarome žmogaus labui, tačiau tai darome eidami doros keliu. Džiaugiamės, kad mūsų nuoširdžiu bendravimu, aktyviu darbu visose rajono gyvenimo sferose socialdemokratų vežimas rieda į priekį, vis didesnį pagreitį įgaudamas sprendžiant rajono problemas bendromis mūsų jėgomis.

 

                                           LSDP Raseinių skyrius

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.