Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

LRS nario E.Jonylos sveikinimas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga (0)

2016-05-07 17:47 | Airinas Jermolajevas

946433_1695600624016257_72869881438244183_nGerbiami žurnalistai,

jau nuo seno Lietuvoj Gegužės 7 –oji minima kaip Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Nesuklysiu sakydamas, kad tai viena svarbiausių datų kiekvieno iš mūsų gyvenime.

Jūs darote mums visiems didelę įtaką, formuojate nuomonę įvairiais gyvenimo klausimais. Dėkoju, kad dirbate nuoširdžiai ir atsakingai, skleidžiame geras idėjas, pasakojame apie šviesius kaimo žmones ir gerus jų darbus.

Nuoširdžiai sveikinu Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga, linkiu kuo didžiausios sėkmės darbuose ir tikiu, kad kiekvieno iš Jūsų žvilgsnis ir žodis bus dar atsakingesnis, skvarbesnis, teisingesnis, aprėpiantis visas visuomenės aktualijas ir kartu gebantis pamatyti kiekvieną žmogų.

Linkiu stiprios sveikatos, fizinės ištvermės, neblėstančio kūrybinio polėkio, energijos ir atkaklumo, ieškant nešališkos ir objektyvios tiesos, puoselėjant tikrąsias, nevienadienes mūsų Nepriklausomos valstybės ir tautos vertybes.

Pagarbiai

Seimo narys Edmundas Jonyla

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.