Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Liudas Kavaliauskas : baigėsi istoriniai Savivaldos rinkimai ! (0)

2015-03-23 20:23 | Airinas Jermolajevas

DSC_6554-1vntGerbiami rinkėjai!

Baigėsi istoriniai Savivaldos rinkimai, kuriuose pirmą kartą tiesiogiai buvo renkamas rajono meras. Kandidatuodamas į rajono merus puikiai supratau, jog laimėtojas bus vienas. Rinkėjų valia naujuoju Raseinių rajono meru išrinktas darbietis Algirdas Gricius, kurį nuoširdžiai sveikinu ir linkiu visokeriopos sėkmės įgyvendinant rinkėjams duotus pažadus bei sėkmingo mero institucijos darbo. Gerbiu jūsų, mieli rajono gyventojai, pasirinkimą ir nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie palaikėte ir balsavote už mane, kaip kandidatą į rajono merus bei už socialdemokratų partijos kandidatus. Taip pat dėkoju socialdemokratų rinkiminės kampanijos štabui, bičiuliams, talkinusiems rinkimų komisijose, šauniems agitatoriams.
Šie rinkimai – tai nauja patirtis. Mano rinkiminis šūkis „Už Raseinių krašto žmonių gerovę!“ atspindi tiek mano, tiek socialdemokratų partijos puoselėjamas ir įgyvendinamas idėjas – pirmiausia rūpintis kiekvieno žmogaus, kaip pagrindinio visų vertybių kūrėjo, šiandiena ir rytdiena. Ir nesvarbu, kokį darbą dirbsiu, kokias pareigas užimsiu, visada galvosiu apie rinkiminės kampanijos laikotarpiu išsakytas jūsų mintis, lūkesčius, pageidavimus ir stengsiuosi savo kompetencijos ribose jums padėti.

Nuoširdžiai jūsų
Liudas Kavaliauskas

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.