Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Lietuvos Valstybės dienos minėjimas kultūros centre (0)

2014-02-17 18:23 | Airinas Jermolajevas

 

DSC07322

Po Šv. Mišių, bei iškilmingo tarybos posėdžio kraštiečiai rinkosi į kultūros centrą, kur vyko iškilmingi „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimai.

Šventėje dalyvavo: rajono tarybos nariai, LR Seimo nariai, įmonių vadovai bei  kiti mūsų kraštiečiai.
„Auksinės lūšies“ apdovanojimo nominacijai „Labiausiai pasižymėjusi pramonės ar gamybos įmonė už didžiausią indėlį pildant rajono biudžetą ir kuriant naujas darbo vietas“ iš gausaus pasiūlytųjų sąrašo buvo atrinkta UAB „Camira Fabrics“, AB „Šatrija“ ir UAB „Julisa“. Nugalėtoja tapo UAB „Camira Fabrics.“ „Už investicijas į verslo plėtrą“ nominacijai buvo atrinkti IĮ „Rodarta“, UAB „Isada“ ir R.Tamulienės firma „Teksrena“. Iš jų laurai atiteko D. Zubielienės įmonei „Rodarta“. Į nominaciją „Už ženklius pasiekimus kaimo plėtros srityje“ pretendavo Alfredas Bardauskas, Viktoras Žemaitis ir Vaidas Nagreckis. Nugalėtoju išrinktas V.Nagreckis.
„Žemaičio“ apdovanojimo nominacijai „Už lietuvių tautos kultūros, kultūros paveldo, pilietiškumo ir tautiškumo puoselėjimą“ taip pat iš gausaus pasiūlytųjų būrio buvo atrinkti: Gema Račienė, Marijona Birutė Navakauskienė ir Vytautas Šulskis. Nugalėtoja paskelbta Marijona Birutė Navakauskienė.
Nominacijai „Už Raseinių krašto garsinimą kultūros ir meno srityse“ geriausiais iš geriausių buvo atrinkti Kultūros centro pasiūlyti Jolantos Šimaitienės vadovaujamas mėgėjų teatras, choras „Šatrija“ ir Laimona Liauškienė. Pastarajai ir atiteko nugalėtojos laurai.
Nominacijai „Už pasiekimus sveikatinimo ir socialinės gerovės užtikrinimo srityse“ buvo atrinkti Stasė Zaicienė ir Vilma Beržinskienė bei Klemensas Šaulys. Nugalėtoja pripažinta S. Zaicienė.
Apdovanojimus įteikė rajono Savivaldybės meras Algimantas Mielinis ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė.
Šventę savo pasirodymais papuošė senojo šokio trupė „Festa Cortese“ bei senosios muzikos ansamblis „Affectus“, mūsų Lina Urniežiūtė.

DSC07333

Choras ,,Šatrija“

DSC07329

DSC07331

Senojo šokio trupė „Festa Cortese“

DSC07336

DSC07341

Renginio vedėjas E.Juška

DSC07343

Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis

DSC07344

Žemės ūkio ministro patarėjas A.Gricius

DSC07346

DSC07358

UAB „Camira Fabrics.“ direktorė

DSC07362

DSC07360

Solistė Lina Urniežiūtė.

DSC07368

DSC07370

DSC07387

V.Nagreckis.

DSC07393

„Už lietuvių tautos kultūros, kultūros paveldo, pilietiškumo ir tautiškumo puoselėjimą“ nominantai

DSC07414

Ansamblio ,,Degule“ vadovė

DSC07437

Sofija Šneiderienė

DSC07444

S. Zaicienė

DSC07440

DSC07447

DSC07449

DSC07383

DSC07428

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.