Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai Raseiniuose (0)

2014-05-11 17:04 | Arvydas Nekrošius

Nuo pat ankstyvaus ryto krapnojantis lietus neišgąsdino rinkėjų. Rinkimų apylinkėse gausiai renkasi žmonės, norintys atiduoti savo balsą už mėgstamą kandidatą.

Pramonės rinkimų apylinkė

Stonų rinkimo apylinkė

Centro rinkimų apylinkė

Prabaudos rinkimų apylinkė

Aplankius visas Raseinių rinkimo apylinkes, agitacijos ar agituojančių žmonių nepastebėta. Pažeidimų neužfiksuota. Darbuotojai mandagūs ir paslaugūs, balsavimo vietos tvarkingos, balsadėžės antspauduotos. Šiek tiek abejonių kėlė Centro rinkimų apylinkės balsadėžės antspaudavimas, nes gan laisvokai uždėta apsauginė juostelė.

Stonų rinkimų apylinkėje, komisijos darbuotoja bandė uždrausti fotografuoti rinkimo komisijos narius ir rinkėjus. Tačiau įsikišus kitiems komisijos nariams, problema buvo išspręsta. Pastebėta, kad rinkimų apylinkių darbuotojai iš Centro ir Prabaudos apylinkių kažkur vaikšto ir palieka savo darbo vietas. Vienas komisijos narys iš Prabaudos rinkimų apylinkės pamatęs fotografus pasišalindavo iš darbo vietos ir neaptarnaudavo atėjusių rinkėjų. Į jo vietą atsisėsdavo kitas komisijos narys ir aptarnaudavo susirinkusius rinkėjus.

a006

Į pabėgusio nuo foto kamerų darbuotojo vietą atsisėdo kitas komisijos narys.

pazeidimai

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.