Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Liberalų sąjūdžio sąskrydis 2014 „LAISVĖ VEŽA!” (0)

2014-06-04 15:09 | Arvydas Nekrošius

liberalų sąjudžio sąskrydis 2014 laisvė veža

Ar dažnai daugiau nei tūkstantis liberalų susirenka švęsti ir ilsėtis kartu? Nepraleiskite tokios galimybės, atvykite – tokį savaitgalį prisiminsite labai ilgai! Garantuojame gerą nuotaiką, smagias diskusijas, pažintis su liberalais iš visos Lietuvos bei galimybę pabendrauti su partijos lyderiais!

Iki liberalų sąskrydžio „Laisvė veža!“ liko mažiau nei mėnuo. Kviečiame dalyvauti visus – partijos narius, liberalų bičiulius ir draugus.

Renginio vieta: poilsiavietė „Rokynė“, Palukščio dvaras, Raseinių r.
Laikas: birželio 27-29 d.
Programa: politinės diskusijos, sporto varžybos, neformalus bendravimas, vakaro koncertas ir daug kitų pramogų.

Laukiame ne tik partijos narių, draugų su artimaisiais ir pažįstamais, bet ir visų žmonių, kurie nori gerai praleisti laiką. Kviečiame atvykti kartu su šeimomis ir vaikais. Simbolinis sąskrydžio dalyvio mokestis 10 Lt. Vaikams iki 14 metų – nemokamai. Automobilio parkavimo mokestis netaikomas. Pirmųjų stovyklautojų lauksime jau penktadienį, birželio 27 dieną, nuo 18.00 iki 21.00 val. Šeštadienį dalyvius priimsime 08.00-15.00 val. Sąskrydis vyks Palukščio dvare „Rokynė“, Raseinių r. Atvykimą į poilsiavietę galite planuotys patys, arba su savo miesto ar rajono liberalais.

Nakvynė ir maistas sąskrydžio metu

Poilsiavietėje įkursime palapinių miestelį. Kviečiame apsirūpinti reikiamomis išvykai priemonėmis: palapine, miegmaišiu, priemonėmis nuo uodų ir t.t. Poilsiavietėje yra ribotas vietų skaičius kambariuose. Detalią informaciją apie apgyvendinimą kambariuose rasite ir pateikti preliminarią rezervaciją galite adresu http://goo.gl/AoVLmw. Atkreipiame dėmesį, kad užpildyti preliminarią rezervaciją galite iki birželio 11 d., o prioritetas skiriant kambarius bus teikiamas nėščiomis moterims ir šeimoms su mažais vaikais. Sąskrydžio dalyvius kviečiame pasirūpinti maistu ir gėrimais. Skyrius raginame kooperuotis ir nustebinti kolegas iš kitų skyrių ypatingu savo patiekalu! Liberalai iki šiol mena Šilutės plovą, Klaipėdos žuvienę, Panevėžio rajono milžinišką kiaušinienę bei Vilniečių sriubą! Sąskrydžio metu stovyklavietėje veiks ir lauko kavinė. Daugiau informacijos apie tai atsiųsime vėlesniuose laiškuose.

Sąskrydžio programa

Šiemet mūsų laukia sporto varžybos, diskusijos, šauniausios stovyklavietės rinkimai ir eilė naujų pramogų: individualios dartų, šaudymo tire ir šaudymo iš laidynių varžybos! Visą šeštadienį su mumis bus ir sąskrydžio programoje susiorientuoti padės nepakartojamasis vedėjas Jonas Radzevičius.
Šeštadienio programą vainikuos Jurgio didžiulio koncertas ir diskoteka!

Laukiame Jūsų visų!

Linkėjimai,
Liberalų sąjūdžio sekretoriatas

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.