Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Lankytojų skaičius stabiliai auga (0)

2014-03-25 22:02 | Arvydas Nekrošius

statistika

Praėjus kiek daugiau kaip mėnesiui nuo kraštietis.lt tinklapio atsidarymo, pasiekėme dar vieną lankytojų rekordą. Vasario 26 dieną džiaugėmės pasiektu 455 unikalių lankytojų per dieną (straipsnį galite perskaityti čia: Šiandien lankytojų rekordas) rekordu. Kovo mėnesį pasiekėme 1341 unikalaus lankytojo per vieną dieną. Džiaugiamės lankytojų pasitikėjimu ir puikiu grįžtamumo rodikliu. Net 58,3 proc. lankytojų yra pastovūs – lankantys tiesiogiai, likę užsukę iš socialinių tinklų ar paieškos sistemų.

Norėtume taip pat pasidžiaugti, kad mus skaito nemažai emigrantų iš Jungtinės karalystės, Norvegijos ir Vokietijos. Jie sudaro 8 proc. visų unikalių lankytojų. Taip pat reikėtų paminėti, kad pailgėjo skaitomumas iki 60 sek. vienam atvertimui.

Norėčiau priminti, kad prie šio projekto gali prisidėti visi norintys – rašyti naujienas, skelbti įvairius, krašto žmonėms aktualius, renginius, rašyti straipsnius, dalintis savo kūryba ir t.t. Galite išsakyti savo poziciją vienu ar kitu, raseiniečiams aktualiu, klausimu. Tereikia parašyti laišką – info@krastietis.lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.