Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Laisvės gynėjų diena Sujainiuose (0)

2020-01-23 21:30 | Gitana Martinavičienė

2020 m. sausio 13-osios dienos rytą Raseinių rajono kultūros centras Sujainiuose dalyvavo Laisvės gynėjų dienai paminėti skirtoje visuotinėje pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Lygiai 8 valandą languose dešimčiai minučių buvo uždegtos atminties žvakutės, kurios priminė dramatiškas dienas 1991 m., kai Lietuvos valstybė ir jos piliečiai sugebėjo apginti savo nepriklausomybę. Tą dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filiale surengta nuotraukų paroda „Atmintis gyva, nes liudija“. Aplankę parodą sujainiškiai ir svečiai iš Blinstrubiškių atvyko į Laisvės gynėjų dienos minėjimą prie Raseinių rajono kultūros centro Sujainiuose pastato. Renginio metu buvo rodomos V. Judicko nuotraukos „Atmintis gyva“ (1991 m. sausis Vilniuje). Prisiminimais, prie degančio laužo, apie sausio 13-osios įvykius dalinosi susirinkę dalyviai.

Rita Visockienė
RRKC Sujainiuose kultūrinių renginių organizatorė

Prano Laurinavičiaus nuotrauka

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.