Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

„Laimingas ŽMOGUS – laiminga Lietuva“ (0)

2014-12-18 19:08 | Airinas Jermolajevas

Lsdp-logo„Laimingas ŽMOGUS – laiminga Lietuva“

su kilcausku

maketas

Socialdemokratų pamatinės vertybės yra socialinis teisingumas, galimybių lygybė ir solidarumas. Solidarumo tikslas – gerovės visiems valstybė. Gerovės visiems valstybėje nėra vietos skurdui, nedarbui, socialinei nelygybei ir žmogaus teisių pažeidimams. Socialdemokratai netoleruos darbo rinkoje diskriminavimo dėl lyties, šeimyninės padėties, negalios, tautybės arba kitais pagrindais. Mes turime planą, kaip vystyti ekonomiką, įveikti skurdą, mažinti nedarbą, užtikrinti jaunimo ateitį ir aprūpintą senatvę.

Lietuvos socialdemokratai įgyvendino vieną iš savo programinių siekių – įteisino tiesioginius mero rinkimus! To buvo siekiama dešimtmečiais, tačiau tik šios LR Seimo kadencijos valdančioji dauguma sugebėjo tai padaryti.

 

LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJOS RASEINIŲ SKYRIAUS RINKIMŲ

 Į 2015 METŲ RAJONO SAVIVALDYBĘ PROGRAMA

 

Svarbiausios mūsų programinės nuostatos:

* Rūpestis šeimomis, auginančiomis mažamečius vaikus, kurie ateityje ateis mūsų pakeisti – vienas iš rinkimų programos prioritetų. Todėl užtikrinsime visuotinai prieinamą kokybišką vaikų priežiūrą bei ugdymą ikimokyklinėse įstaigose; didinsime vaikų papildomo užimtumo ir ugdymo prieinamumą bei pasiekiamumą įstaigose, būreliuose, sudarysime sąlygas jiems sportuoti ar įgyti muzikos, meno ir kitų sričių įgūdžių;  daugiau mokyklų patalpų, stadionų ir aikštynų bus atverta ir kitiems vietos bendruomenių nariams.

* Pagal galiojančius teisės aktus koreguosime Raseinių rajono mokyklų, švietimo, kultūros, įstaigų pertvarką. Neleisime didinti kainos už mokslą Raseinių meno mokykloje, Raseinių sporto centre.

* Išlaikysime esamą savivaldybių pavaldumo sveikatos priežiū­ros įstaigų tinklą.

* Skirsime daugiau lėšų kompensacijoms už dantų protezavimą.

* Užtikrinsime kokybišką vaikų ir suaugusiųjų sveikatos apsaugą.

* Geriau spręsime socialines problemas: užtikrinsime didesnį kokybiškų socialinių bei sveikatos paslaugų prieinamumą, pirmiausia – vyresnio amžiaus žmonėms ir neįgaliesiems; daugiau dėmesio ir lėšų skirsime skurdui ir socialinei atskirčiai mažinti, aplinkos pritaikymui neįgaliesiems.

* Ieškosime galimybių mažinti šildymo ir komunalinių paslaugų kainas arba bent jų nedidinti.

* Neleisime privatizuoti viešųjų paslaugų (vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo, paviršinio vandens (lietaus kanalizacijos) surinkimo ir pan.);

* Vykdome ir vykdysime senųjų daugiabučių namų renovaciją.

* Kasmet skirsime ne mažiau kaip 30 proc. kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų rajoniniams žvyrkeliams asfaltuoti. Šiuos darbus finansuos ne tik rajono Savivaldybė, tačiau ir Susisiekimo ministerija, kuri ateinantiems metams šiems darbams atlikti skirs trigubai didesnę sumą.

* Sudarysime sąlygas kuo geresniam viešajam transportui, pagal galimybes didinsime susisiekimą su visomis savivaldybės gyvenvietėmis;

* Nemažinsime finansavimo kaimų bendruomenių projektams įgyvendinti.

* Didinsime viešųjų darbų apimtis, verslui sudarysime geresnes vystymosi sąlygas: padidinus darbo vietų skaičių proporcingai mažinsime nekilnojamojo turto ir žemės mokestį.

* Kartu su išrinktais LR Seimo nariais pritrauksime daugiau investicijų į rajoną naujoms darbo vietoms kurti.

* Padėsime įsikurti miesto bendruomenėms, per kurias 2015 m. bus gaunamos atskiros investicijos žmonių gyvenimo sąlygoms gerinti, aplinkai gražinti ir veiklai vykdyti.

lsdp raseiniai

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.