Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kviečiame teikti kandidatus Raseinių garbės piliečio vardui suteikti (0)

2015-01-11 00:40 | Arvydas Nekrošius

6 foto. Paminklas Lietuvos dainiui Maironiui jo vardo Raseinių miesto parke, skulptorius Tadas Gutauskas, 2014 m. gegužė (aut. Jūratė Minelgaitė)

Raseinių garbės piliečio vardo suteikimo komisija kviečia nevyriausybines organizacijas, seniūnijas, įmones, įstaigas, rajono Savivaldybės tarybos narius teikti siūlymus suteikti asmeniui Garbės piliečio vardą. Siūlymus, biografiją, asmens veiklą patvirtinančią dokumentinę medžiagą reikia pateikti iki 2015 m. vasario 2 d. el. p. gitana.rasimiene@raseiniai.lt

Raseinių garbės piliečio vardas Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimu suteikiamas nepriekaištingos reputacijos asmeniui už aktyvų Raseinių miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje savo darbais ir veikla meno, mokslo, kultūros, sporto ir kitose srityse, taip pat už svarų indėlį kuriant Raseinių rajono savivaldybės gyventojų kultūrinę, ekonominę, žemės ūkio, socialinę bei dvasinę gerovę, didvyriškus žygdarbius, atliktus Nepriklausomybės kovose 1918-1920 m., dalyvavimą rezistencinėje ir disidentinėje veikloje 1939-1990 m., už ženklų nesavanaudiškos paramos teikimą Raseinių rajono savivaldybės gyventojams, atsižvelgiant į tokią veiklą patvirtinančią dokumentinę medžiagą.

info_raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.