Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kviečiame prisijungti prie Tarptautinės triukšmo suvokimo dienos minėjimo (0)

2014-04-28 20:11 | Arvydas Nekrošius

Visuomenė triukšmą vertina kaip vieną iš didžiausių aplinkosaugos problemų. Europoje ne mažiau kaip 100 milijonų žmonių yra veikiami sveikatai žalingo kelių transporto triukšmo. Triukšmas žmones veikia tiek fiziologiškai, tiek psichologiškai, trukdo pagrindinei kasdienei veiklai, miegui, poilsiui, mokymuisi ir bendravimui. Triukšmas ne tik dirgina, bet taip pat gali veikti žmonių sveikatą, kai dėl triukšmo poveikio padidėja stresas ar trikdomas miegas.

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras prisideda prie JAV ne pelno siekiančios organizacijos „Klausos ir komunikacijos centro“ idėjos ir kviečia visas Raseinių rajono įstaigas prisijungti Tarptautinės triukšmo suvokimo dienos minėjime. Šiai dienai paminėti biuras balandžio 30 d. nepriklausomai nuo vietos skelbia tylos minutę nuo 14.15 val. iki 14.16 val.

Tikslas – atkreipti dėmesį į visiems aktualią triukšmo problemą, ugdyti supratimą apie triukšmą.

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.