Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kviečiame pasidalinti prisiminimais (2)

2014-08-01 10:30 | Arvydas Nekrošius
dubysa

Pradalgės Bernotų k.

Kviečiame rugpjūčio 7 dieną 17 val. prisijungti prie mūsų Padubysio (Daugodų k.) poilsiavietėje vienoje iš pavėsinių. Mūsų susitikimo tema – šienapjūtė. Laukiame ir mažo, ir jauno, ir seno,- visiems skirsime dėmesio. Tikimės prisiminimų apie šienapjūtę, kurios neregėjęs jaunimas sužinos koks kelias nuo žalios žolės iki balto pieno, sūrio.

Vasaros karščiui nekrintant, Dubysa kiek atvėsina savo srovėje įkaitusius nuo darbo ar atostogų. Besiilsėdami jaukioje pavėsinėje, raskime laiko pabendrauti su artimiausiais šeimos nariais, tėvais, seneliais, turinčiais ką papasakoti apie savo vaikystę, jaunystę. Juk buvo daug dirbta, bet ir šėlionėms laiko užtekdavo. Nors ir sunkiai vyrų pjauta dalgiais, merginų šienas vartytas, buvo laiko jaunimui ir pasidairyti, už kasų ar skarelės grybštelėti. Patalkyje toks išdykėlis bus neužmirštas: jam šmaikštus žodis, šypsnys ar šokis teks.

sienas

Talkos ir patalkiai… oi suvirpina širdį tas sudžiūvęs lauko žiedelis knygoje, kai sklendė daina, plyšojo ir verkė armonika, o netoliese varlinėjantis gandras laukė progos priminti, kokios jo pareigos.

Laukiame Jūsų prie improvizuoto patalkio stalo, linkusius pabendrauti, pažaisti, linksmas užduotis atlikti, padainuoti, armonikos pasiklausyti.

dubysa

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (2)


  1. IP:77.90.99.170

  2. IP:78.62.114.111

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.