Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kviečiame dalyvauti fotografijų konkurse „Pašaukti gelbėti ir padėti“ (0)

2015-04-04 11:23 | Arvydas Nekrošius

gelbeti

Vien šiais metais gaisruose jau žuvo 49 šalies gyventojai. Jų gyvybes neretai nusineša neatsargus elgesys su ugnimi ir atsainus požiūris  į saugumą. Gelbstint gyventojus ir jų turtą ugniagesiams gelbėtojams tenka patirti nemažai išbandymų ir pavojų. Todėl siekdamas supažindinti visuomenę su jų darbu ir  norėdamas atkreipti gyventojų dėmesį į skaudžias gaisrų ir kitų nelaimių pasekmes, balandžio 2 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie  Vidaus reikalų ministerijos skelbia respublikinį fotografijų konkursą „Pašaukti gelbėti ir padėti“. Jis vyks iki šių metų spalio 31 d.   Jame gali dalyvauti visi norintieji.

Fotografijose turi atsispindėti ugniagesių gelbėtojų darbas, ekstremalieji įvykiai, priešgaisrinės akcijos, pratybos, renginių ir švenčių akimirkos. Konkursui galima pateikti iki 20 nuotraukų.  Nuotraukas siųsti adresu konkursas@vpgt.lt. Išsamesnė informacija apie konkursą skelbiama interneto svetainėje www.vpgt.lt.

Vertinant konkurso tikslų ir temų atitikimą, įtaigumą, originalumą ir profesionalumą bus išrinktos geriausios fotografijos. Joms bus paskirtos viena pirmoji, dvi antrosios ir trys trečiosios vietos.  Konkurso nugalėtojai bus paskelbti ne vėliau kaip  2015 m. lapkričio 23 d. ir apdovanoti vertingais prizais.

Nuotraukų konkurso ,,Pašaukti gelbėti ir padėti“  nuostatai.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.