Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kultūra mūsų širdyse (0)

2014-04-16 13:17 | Arvydas Nekrošius

renginys

Malonu pastebėti, kad Lietuvoje minime ne vien savo tautines šventes, bet ir prasmingas pasaulyje dienas. Pasaulinė kultūros diena minima balandžio 15 d., bet Milašaičių kaimo žmonės nusprendė, kad ši graži diena turi būti švenčiama savaitgalį. Šeštadienį, t.y. balandžio 11 d., suaugusieji rinkosi į Parodijų vakarą Milašaičių kultūros namuose. Visiems buvo didžiulė staigmena, kai renginys prasidėjo specialistės kultūrai Ligitos Kulišauskienės suburto artistų kolektyvo šeimyninės dramos vaidinimu „Marytė ir Jonukas“.

Kiek buvo linksmo juoko iki ašarų, nuoširdžių plojimų artistams. Belieka tik pasidžiaugti, kad Milašaičiuose per keletą pastarųjų metų entuziastų dėka atgimė ne tik sporto ar gerų darbų dvasia, bet ir vaidybos dvasia. Kol kas naujasis kolektyvas nėra didelis, jį sudaro tik 3 artistai (T. Šauklienė , L. Kulišauskienė, E. Pranskus) bei režisierė (Violeta Jarilinienė). Svečiai iš Lenkelių kaimo bendruomenės buvo labai nustebę ir sakė, kad tokios milašaitiškių premjeros tikrai nesitikėjo, o po jos vaidinti „bobutėms“ (Gražinai Neverdauskienei, Zitai Toleikienei, Janinai Velionienei) tikrai bus sunku. Bet Milašaičių žiūrovai, gausiai susirinkę į renginį, labai geranoriškai palaikė ir savuosius artistus, ir svečius iš Lenkelių. Visiems vaidinusiems ir kitiems geras emocijas dalinusiems buvo įteiktos dovanėlės, nuo kurių dažniausiai ir prasideda tikra bei nuoširdi draugystė. Ne veltui liaudies išmintis sako – „Kaip šauksi, taip ir atsilieps.“

Kaimų bendruomenei „Milašaičių Dubysa“ betygalietės Janinos Baltkojienės dovanotos sėklos sudygo, o iš tų sėklų išaugintas gėrio medelis bendruomenės pirmininko Nerijaus Jarilino rankomis buvo perduotas Lenkelių kaimo bendruomenės atstovėms. Esame tikri, kad ir mūsų gerieji kaimynai savo ruožtu pratęs gerumo bangą vis toliau ir toliau. Lai žiba mūsų širdyse kultūros ir gėrio ugnelė!

„ – Jei žmonių širdyse nėra kultūros, tai niekur jos ir negali būti.“
(Ž. Diuhamelis )

L. Jokilaitienė
Milašaičių seniūnaitė,
Kaimų bendruomenės „Milašaičių Dubysa“ pirmininko pavaduotoja

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.