Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Krovininių automobilių vairuotojai vis dažniau nepaiso eismą draudžiančių kelio ženklų (0)

2018-03-05 12:40 | Gitana Martinavičienė

Pastaruoju metu pastebima, kad Stacionariame transporto priemonių kontrolės poste prie Klaipėdos patikrinimui nukreipiami krovininių automobilių vairuotojai sąmoningai to vengia. Šiemet jau buvo nubausti 24 eismą draudžiančius kelio ženklus pažeidę vairuotojai, dar 55 vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuoti įrašai persiųsti policijai.

„Panašu, kad krovininių automobilių vairuotojai jaučiasi nebaudžiami ir galintys išvengti patikrinimų. Vis dažniau imama nepaisyti eismą draudžiančių kelio ženklų ir vairuotojai neužsuka pasitikrinti į Stacionarų kontrolės postą prie Klaipėdos”, – pažymi Lietuvos transporto saugos administracijos l. e. direktoriaus pareigas Genius Lukošius.

Pasak G. Lukošiaus, LTSA fiksuoja tokius atvejus ir filmuotą vaizdo medžiagą perduoda policijos pareigūnams, kurie taiko administracinio poveikio priemones pažeidimus padariusiems vairuotojams, o dažnai ir patys sustabdo tokius vairuotojus bei palydi pasitikrinti bei iškviečia policijos pareigūnus, kurie vietoje skiria baudą už kelio ženklų nepaisymą.

„Vien šiemet policijos pareigūnai jau nubaudė 24 tokius vairuotojus, o dar 55 pažeidimų medžiaga, užfiksuota vaizdo stebėjimo kamerų, persiųsta policijai. Vairuotojai turėtų elgtis atsakingai ir nepažeidinėti kelių eismo taisyklių bei rūpintis savo ir kitų vairuotojų saugumu“, – laikytis saugumo ragina G. Lukošius.

Pavyzdžiui, sausį kelio A1 302,5 km Stacionariame transporto priemonių kontrolės poste patikrinimui nukreipto krovininio automobilio vairuotojas, pažeisdamas kelių eismo taisykles, ignoravo krovininių automobilių eismą draudžiantį kelio ženklą ir neatvyko kontrolei. Pro draudžiamus kelio ženklus pravažiavusį krovininį automobilį sustabdė LTSA ekipažas, kuris kontrolės bandžiusį išvengti vairuotoją palydėjo į kontrolės postą.

Patikrinimo metu paaiškėjo, kad vairuotojas krovininį automobilį vairavo nenaudodamas savo asmeninės vairuotojo kortelės, kadangi bandė nuslėpti privalomo kasdienio poilsio trūkumą.

Vairuotojui, kuris vairavo nepasinaudojęs 9 valandų kasdienio poilsio laikotarpiu ir apgaulės būdu bandė tai nuslėpti, surašytas administracinių teisės nusižengimų protokolas, skirta 150 EUR bauda ir uždrausta tęsti kelionę nepasinaudojus bent 9 val. minimaliu kasdienio poilsio laikotarpiu.

Patikrinus transporto priemonių junginio techninę būklę, nustatyta, kad krovininio automobilio sukabinimo įtaisas susidėvėjęs ir nesaugus eksploatuoti, todėl buvo panaikintas krovininio automobilio privalomosios techninės apžiūros galiojimas.

Lietuvos transporto saugos administracija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.