Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

kraštietis.lt – Raseinių naujienos nemokamai (0)

2014-05-22 10:04 | Arvydas Nekrošius

krastietis.lt tinklapyje nemokamai savo straipsnius gali paskelbti visi norintys.Projektas sukurtas siekiant suteikti lankytojams galimybę pasidalinti miesto švenčių akimirkoms, renginių įspūdžiais, pomėgiais, talentais ir kt. Kraštietis suteikia galimybę garsinti savo kraštą už jo ribų. Jei nori ir turi entuziazmo, prisidėk prie komandos ir talpink kraštiečiams svarbią informaciją tinklapyje. Parašyk mums el. paštu info@krastietis.lt

Žinoma talpinami ne visi straipsniai. Svarbiausias kriterijus – straipsnis privalo būti aktualus Raseinių krašto gyventojams. Taip pat netalpinami užsakomieji straipsniai, kuriuose norima sukiršinti bendruomenę ar skleidžiama realybės neatitinkanti informacija. Taip pat netalpinami reklaminiai, komercinio pobūdžio straipsniai. Tam yra skelbimų skiltis.

Palyginome keletos tinklapių užsakomųjų straipsnių publikavimo įkainius su PVM (viešai prieinami duomenys, kainos 2014-05-22). Kitų tinklapių įkainių nepavyko rasti viešoje erdvėje.

kainos

* – nėra nurodyta ar straipsnį ruošia žurnalistas ar užsakovas.
** – straipsnis privalo būti aktualus krašto žmonėms ir neturėti komercinio pobūdžio.

 

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.