Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Korupcijai rinkimuose NE! (0)

2016-05-02 17:31 | Arvydas Nekrošius

ne

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ragina prisidėti prie politinių partijų veiklos ir politinių partijų finansavimo korupcijos prevencijos ir prašo aktyvių piliečių pranešti apie pastebėtus korupcijos atvejus rinkimų, politinių partijų veiklos ir politinių kampanijų finansavimo srityse bei administracinių išteklių panaudojimą politinės kampanijos tikslams, rinkėjų papirkimą ir kitus korupcijos atvejus.

Anoniminį pranešimą apie pastebėtą korupcijos atvejį galite pateikti VRK svetainėje kairėje esančioje skiltyje „Korupcijai rinkimuose NE!“ arba adresu: http://www.vrk.lt/pateikti-pranesima

VRK primena, kad 2016 m. spalio 9 d. Seimo rinkimų politinės kampanijos laikotarpiu draudžiama: skleisti nepažymėtą politinę reklamą, neteisėtai finansuoti politines partijas ir kampanijas, tiesiogiai ar netiesiogiai pirkti rinkėjų balsus, dovanomis ar kitokiu atlyginimu skatinti rinkėją dalyvauti arba nedalyvauti rinkimuose ir (arba) balsuoti už arba prieš vieną ar kitą asmenį, kurį numatoma kelti kandidatu, kandidatą arba kandidatų sąrašą. Taip pat žadėti už balsavimą atsilyginti rinkėjams po rinkimų turint tikslą paveikti rinkėjų valią dėl konkrečių politinių partijų ar kandidatų arba asmenų, kuriuos numatoma kelti kandidatais, ir taip trukdyti piliečiams įgyvendinti rinkimų teisę, nesilaikyti politinių kampanijų finansavimo ir administracinių išteklių panaudojimo politinės kampanijos tikslams tvarkos.

vrk

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.