Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kontrabandinių cigarečių krovinys, kodiniu pavadinimu „Anglys“ (0)

2016-07-18 18:48 | Arvydas Nekrošius

Liepos 14 d. Šiaulių apskrities policijos komisariato pareigūnai iš apyvartos paėmė per 5 000 pakelių kontrabandinių cigarečių, skirtų Šiaulių ir Kelmės rinkai.

Kelyje Ariogala-Raseiniai-Kryžkalnis dirbusių Raseinių policijos komisariato pareigūnų dėmesį patraukė greitį viršijęs automobilis „Audi A5″. Minėtame kelio ruože greitis ribojamas iki 70 km per valandą, o automobilis riedėjo gerokai didesniu greičiu. Tikrindami dokumentus, pareigūnai ant galinės automobilio sėdynės pastebėjo audiniu uždengtus maišus. 33 metų automobilį vairavęs Kauno rajono gyventojas, išgirdęs klausimą, ką veža maišuose, akivaizdžiai sutriko ir sulemeno, kad tai – anglys. Policijos pareigūnai panoro pamatyti tas anglis, tačiau, atrišus maišą, iš jų pabiro Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka nepaženklinti cigarečių „Fest“ pakeliai. Vairuotojas prisipažino, kad iš viso jis salone ir bagažinėje veža dešimt maišų kontrabandinių cigarečių. Anot jo, 3500 pakelių cigarečių jis įsigijo Gariūnų turgavietėje ir gabeno perparduoti į Kelmę. Vyrui dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėta administracinė teisena. Dėl šios neteisėtos veiklos jis prieš keletą metų jau teistas du kartus.

anglys

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai vyrą su kontrabandiniais rūkalais sulaikė Šiaulių geležinkelio stotyje. Baugščiai į šalis besižvalgantis 55 metų Trakų rajono gyventojas su savimi turėjo porą lagaminų. Patikrinę jų turinį, pareigūnai rado 1590 pakelių cigarečių „Fest“ ir „NZ gold superslim“, kurių bendra rinkos lyginamoji vertė – per 4000 eurų. Už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimą ir gabenimą, pažeidžiant nustatytą tvarką, jam surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Už tokio kiekio kontrabandinių rūkalų gabenimą galima bauda nuo dviejų tūkstančių aštuonių šimtų devyniasdešimt šešių iki penkių tūkstančių septynių šimtų devyniasdešimt dviejų eurų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu. Sprendimą dėl nuobaudos priims teismas.

cigaretes

Manoma, kad šis vyras yra kontrabandinių cigarečių tiekėjas Šiauliuose jais prekiaujantiems asmenims. Mat prieš mėnesį jį pareigūnai su svetimos šalies rūkalais taip pat buvo sulaikę Šiauliuose. Tada jis prarado 1800 pakelių cigarečių, kurių bendra rinkos lyginamoji vertė – 4647 eurai.

Iš viso per šių metų 1-ąjį pusmetį Šiaulių apskrities policijos pareigūnai iš nelegalios apyvartos paėmė beveik 30 000 pakelių kontrabandinių cigarečių. Lyginant su praėjusių metų analogišku laikotarpiu, tai – pusantro karto didesnis kiekis.

info_policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.