Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Konkursas „Idėja mano ateities miestui“ 2015 (0)

2015-05-13 14:55 | Arvydas Nekrošius

 

ideja

Mokslo ir technologijų parkas „Technopolis“ visus kūrybiškus, drąsius ir galvojančius apie pažangią ateitį kviečia dalyvauti verslo idėjų konkurse „Idėja mano ateities miestui (IMAM)“. Dvi komandos pristatę geriausias idėjas turės galimybę vieną mėnesį šią vasarą akceleruotis JAV.

Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti jaunų žmonių verslumą. IMAM jauniesiems antrepreneriams tampa praktine verslo įgyvendinimo mokykla. Pristatoma idėja gali spręsti įvairias visuomenės, vartotojų, verslo ar mokslo problemas. Dalyviai yra prašomi parengti verslo planą bei parodyti savo idėjos pranašumą bei praktinę naudą vartotojui.

Daugiau informacijos apie konkursą „Idėja mano ateities miestui (IMAM)“ http://www.technopolis.lt/lt/verslumas-ir-kurybiskumas/konkursas-imam/.

Svarbiausios konkurso „Idėja mano ateities miestui (IMAM)“ datos:

  1. Dalyvių užsiregistravimas konkurse iki 2015 m. gegužės mėn. 20 d. imtinai.
  2. Verslo idėjų ir praktinio įgyvendinimo paruošimas ir pateikimas iki 2015  m. gegužės mėn. 23 d. imtinai. Verslo planus siųsti el. paštu imam@technopolis.lt.
  3. Dalyvių verslo idėjų pristatymas mentoriams 2015 m. gegužės mėn. (dėl tikslesnės datos informuosime užsiregistravusius dalyvius)
  4. Dalyvių verslo idėjų vertinimas komisijoje 2015 m. gegužės mėn.  (dėl tikslesnės datos informuosime užsiregistravusius dalyvius).

 

Konkurso organizatoriai
MTP „Technopolis“
Dėl detalesnės informacijos kreiptis adresu imam@technopolis.lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.