Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja pradėjo dirbti Neringa Martišienė (0)

2018-08-14 14:15 | Gitana Martinavičienė

Prieš tai Neringa Martišienė 14 metų dirbo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamente, iš jų 10 – valstybės tarnyboje. „Kasdieniame darbe esu įpratusi atstovauti kiekvieno visuomenės nario interesams“, – sako N. Martišienė.

Neringa Martišienė yra baigusi Visuomenės sveikatos bakalauro ir magistro studijas Kauno medicinos universitete, taip pat Psichologijos bakalauro studijas Vytauto Didžiojo universitete, greitu metu baigs Sveikatos psichologijos magistro studijas.

„Tikiu, kad nuoširdžiomis pastangomis ir komandiniu darbu sugebėsime rasti geriausius sprendimus kiekvienam vaikui ir tinkamiausią pagalbą jo šeimai, kurioje jis galės kurti savo saugios ir nerūpestingos vaikystės istoriją“, – sako šiandien darbą pradėjusi Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja.

Primename, kad visų Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos teritorinių skyrių darbuotojų kontaktus nesunkiai galima rasti tarnybos tinklapyje www.vaikoteises.lt. Vaiko teisių apsaugos specialistų komanda nuolat pildosi, kontaktinė informacija reguliariai atnaujinama.

Kartu primename, kad gyventojai, norintys pranešti apie galimą vaiko teisių pažeidimą po darbo valandų, nedarbo bei švenčių dienomis, ypač matant grėsmę vaiko gyvybei, sveikatai ir saugumui, raginami kreiptis bendruoju pagalbos telefono numeriu 112. Policija, esant poreikiui, nedelsiant susisieks su budinčiu vaiko teisių apsaugos specialistu.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.