Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Karių lauko taktikos pratybos „Auksinis tauras“ (0)

2014-10-07 08:32 | Arvydas Nekrošius

auksinis-tauras

Spalio 6-8 d. Kauno, Kaišiadorių, Jonavos, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos ir Prienų rajonų savivaldybėse vyksta Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės karių lauko taktikos pratybos „Auksinis tauras“. Pratybų metu kariai vykdo rinktinės lygmens taktikos pratybas be padalinių.

Šių pratybų tikslas yra tobulinti rinktinės štabo ir kuopų valdymo grupių veiksmus vykdant gynybos operacijas. Kariai siekia geriau susipažinti su atsakomybės rajono vietove, patikrins ryšio galimybes.

KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės karinis transportas, per pratybas išvykęs iš savo nuolatinių dislokacijos vietų, judės pagrindiniais Kauno ir aplinkinių rajonų keliais.

Lietuvos kariuomenė tokio pobūdžio pratybas rengia atsižvelgdama į tai, jog vis daugiau ginkluotų konfliktų vyksta miestuose ir jų prieigose, todėl daugiau dėmesio skiriama karių parengimui mūšiui miestuose ir jų prieigose.

Asmuo ryšiams: KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės Štabo S5 skyriaus civilių ir karių bendradarbiavimo specialistas seržantas Ramūnas Kemežys, tel.: 8 (37) 307825; el. paštas: ramunas.kemezys@mil.lt

n

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.