Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

KALĖDŲ ŠVENTĖ DIENOS CENTRE (0)

2014-12-30 12:20 | Arvydas Nekrošius

centras

Gruodžio 22-ąją Všį Raseinių dienos centre „Vilties takas“ vyko Kalėdų šventė. Į ją centro darbuotojai pakvietė ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnę Giedrę Deveikienę.

Dienos centro tikslas – teikti specialiąsias socialines paslaugas neįgaliam jaunimui bei jų šeimoms, sudarant saugią, harmoningą, neįgaliųjų orumo nežeminančią atmosferą. Užsiėmimuose šie jaunuoliai piešia, kuria, šoka, dainuoja, vaidina, lavina kasdienius įgūdžius ir t.t. Šventės metu centro lankytojai kartu su jo darbuotojomis pristatė ir parodė naujai pastatytą spektaklį „Eglė – žalčių karalienė“, dainavo dainas.

centras2

Bendruomenės pareigūnė visiems susirinkusiems priminė apie suaktyvėjusius sukčius, ragino būti budriais ir atsargiais, ypač euro įvedimo laikotariu, bei nepakliūti į jų pinkles, patarė, kaip nuo sukčių apsisaugoti, dalino skrajutes su prevencine informacija. Policijos atstovė taip pat priminė saugaus eismo taisykles, atšvaitų ir liemenių su šviesą atspindinčiais elementais svarbą tamsiu paros metu. O kad šventės dalyviai būtų saugūs – visiems šių apsaugos priemonių dovanojo bei palinkėjo ramių ir saugių švenčių bei ateinančių metų.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.