Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kalėdiniai Raseiniai 2014 (0)

2014-11-30 16:47 | Airinas Jermolajevas

remejai

Jau tradiciniu tapęs, trečią kartą Jus visus kviečia konkursas „Kalėdiniai Raseiniai – 2014“. Fotografuokite, pieškite, kurkite mini filmukus, eiles, miniatiūras ar kaip kitaip atskleiskite šventiškai pasipuošusio mūsų miesto ir rajono apylinkių grožį.

Savo kūrybos darbus siųskite iki sausio 6 dienos el. p. airinasraseiniai@gmail.com arba atneškite į Raseinių parapijos namus (Kosmonautų g. 6). Vienas dalyvis gali pateikti iki 4 darbų.

Visi darbai bus skelbiami adresu www.facebook.com/Raseiniai.lt

Konkurso vertinimo komisija išrinks gražiausius, originaliausius, kūrybiškiausius darbus, kurių autorių laukia rėmėjų įsteigti prizai. Specialus prizas laukia autoriaus, kurio darbas facebook‘e surinks daugiausia „patinka“.

Visų konkurso dalyvių laukia atminimo dovanėlės!

ORGANIZATORIUS: AIRINAS JERMOLAJEVAS

GLOBĖJA: Raseinių Dekanato Šeimos centras ir vadovė Irena Dambrauskaitė

RĖMĖJAI: Lietuvos Socialdemokratų partijos Raseinių skyrius, LR Seimo nariai Edmundas Jonyla ir Gintautas Mikolaitis, tarybos nariai Diana Kaupaitienė ir Antanas Kilčauskas,  Reginos Ašmontienės knygynas, verslininkė Dalia Lukauskienė, Lietuvos Socialinės apsaugos ir Darbo ministerija, UAB „Selerina“,  Raseinių turizmo informacijos centras,  ekologiškų prekių krautuvėlė „Ekolaimė.lt“, Raseinių Krizių centras, Raseinių raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, dr. Arvydas Nekrošius.

INFORMACINIAI RĖMĖJAI:  Raseinių krašto naujienų portalas www.kraštietis.lt ,  www.facebook.com/Raseiniai.lt , laikraštis ir internetinis portalas „Mūsų Raseiniai“

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.