Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

KAIP PRASMINGAI PRALEISTI ATOSTOGAS? (0)

2015-05-12 12:01 | Airinas Jermolajevas

plakatas-tytuvenaiArtėjant vasarai dažnai svajojame apie atostogas: kur patiems pailsėti, kur savo vaikus išleisti. Pastarieji metai Lietuvoje kaip niekada yra turtingi renginiais, stovyklomis, festivaliais, kuriuose pirmenybė teikiama blaiviai, sąmoningai ir sveikai gyvensenai. Iš jų grįžtama  pailsėjus, susiradus naujų draugų, pasisėmus žinių ir entuziazmo išsispręsti savo problemas šeimoje ir darbe, pradėti gyventi kitaip nei iki šiol. Ir svarbu, pamatai, kad esi ne viena „balta varna“, einanti savęs pažinimo keliu, kad aplink labai daug sveikai gyvenančių, blaiviai laisvalaikius leidžiančių ir šventes švenčiančių bendraminčių, kurie tampa svarbia tavo gyvenimo dalimi.

 

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia Raseinių rajono  gyventojus dalyvauti septynių dienų sveikatingumo stovykloje „Į laisvę!-2015“, kurią rengia kartu su Lietuvos sveikuolių sąjunga. Tai stovykla, kuri skirta ne tik pailsėti ir pasidžiaugti atostogomis. Tai laikas, atveriantis duris į sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą, garantuojantis didžiulį naujos energijos ir įkvėpimo užtaisą metams į priekį.

 

2015 m. liepos 01-06 d. Tytuvėnuose vyksiančioje stovykloje „Į laisvę!-2015“ vyks trys skirtingos programos: suaugusiems, vaikams iki 13 m. ir 14-18 m. paaugliams. Nors organizuojamos skirtingos programos stovyklos dalyviams, Lietuvoje žinomų visuomenininkų ir profesionalių sveikatos mokytojų pagalba stovykloje sukuriama draugiška ir visus dalyvius vienijanti jauki aplinka. Daugiau kaip 25-erius metus Lietuvos sveikuolių sąjungos puoselėjama holistinės sveikatos stiprinimo ir atstatymo praktinė metodika leidžia dalyviams pajusti koks malonus, originalus ir įdomus gali būti sveikas gyvenimo būdas.

 

Pernai stovykloje dalyvavo 64 asmenys iš trijų rajonų – Šilalės, Tauragės ir Jurbarko. Tikime, kad šiais metais prisijungs ir Raseinių rajono gyventojai ir bus ne mažiau stovyklautojų, pasinaudojusių galimybe atrasti sveiką ir laimingą gyvenimą bei būrį bendraminčių.

Norintys dalyvauti stovykloje, daugiau informacijos gali teirautis Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure, telefonu 70723  arba  http://www.sveikuoliai.lt/vasaros-stovykla .

 

Atsiliepimai apie stovyklą:

„Stovykloje „Į laisvę!-2014“ man patiko viskas: lektoriai, temos, bendravimas, maistas, vos spėjome visur dalyvauti. Jaučiausi kaip filme, kur pildosi svajonės ir sapnai. Buvo suteikta daug praktinių įgūdžių (ko labiausiai trūko man) bei intensyvūs fiziniai užsiėmimai, puikus oras, jautėmės kaip bendraminčiai. Patiko, kad vaikai taip pat įgijo gerų įspūdžių, bendravimo patirčių. Norėtųsi, kad šios stovyklos taptų tradicija“, – savo įspūdžiais iš pernai metų dalijosi dalyvė Diana.

 

„Pati naudingiausia, sveikiausia, smagiausia, linksmiausia stovykla! Patys šauniausi, draugiškiausi, fainiausi savanoriai ir lektoriai! Stovykloje praleidau šaunų laiką, išmokau labai daug, susipažinau su šauniais žmonėmis. Tikrai džiaugiuosi šia stovykla, ji pakeitė mano gyvenimą!“, – Dianai antrino kita dalyvė Rasa.

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Asta Montvydienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.