Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kaimo bendruomenių 2014 metų veiklos apibendrinimo renginys (0)

2014-12-11 16:20 | Airinas Jermolajevas

IMG_4475

Gruodžio 5 d. Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos ir Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“ nariai ir svečiai Raseinių rajono kultūros centre žingsniavo „raudonu“ kilimu į 2014 metų veiklos apibendrinimo renginį. Labai džiaugiamės, kad į šventę atvyko LR Seimo nariai Edmundas Jonyla, Darius Ulickas, Seimo nario Gintauto Mikolaičio padėjėjas Linas Bielskis, žemės ūkio ministro patarėjas Algirdas Gricius, Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Alfredas Brauklys, Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė, Savivaldybės tarybos Ūkio plėtros komiteto pirmininkas Romaldas Zubiela ir komiteto nariai Diana Kaupaitienė, Vaclovas Šimaitis, Gytis Šulinskas, Savivaldybės tarybos narė Aldona Radčenko, Raseinių kredito unijos administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė, Dubysos regioninio parko direktorius Vygantas Kilčauskas, seniūnijų seniūnai, mokymų centro „Automobilis“ atstovė Joana Zakarienė.
2014 metų kalendoriaus lapus „vertė“ ir svarbiausius metų nuveiktus darbus apžvelgė sąjungos pirmininkė Loreta Sirvidienė ir Raseinių rajono VVG pirmininkas Vincas Blinstrubas. Šiais metais kaimo bendruomenės kartu su seniūnijų seniūnais aktyviai rengė seniūnijų strategijas, dalyvavo sąskrydžiuose, pažymėjo Raseinių rajono VVG dešimtmetį, lankėsi Tauragės, Pagėgių rajonuose, Vilniuje, Lenkijoje.

IMG_4411

Šventės metu svečiai linkėjo bendruomenėms ir toliau sėkmingai veikti, už aktyvią veiklą žemės ūkio ministro patarėjas Algirdas Gricius padėkas įteikė Norgėlų ir Dumšiškių kaimo bendruomenėms, Savivaldybės vadovai padėkas įteikė 14 aktyviausių kaimo bendruomenių: Lyduvėnų, Šiluvos, Saugailių, Anžilių, Sujainių, Gėluvos, Gynėvės, Paupio, Biliūnų, Gabšių, Betygalos, Bliūdžių, Mažosios Viduklės, Vosiliškio, Raseinių kredito unijos administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė apdovanojo Gynėvės, Steponkaimio, Nemakščių, Dumšiškių, Kaulakių bndruomenes. Sąjungos padėkomis ir liktarnomis už geriausius 2013-2014 metais įvykdytus projektus buvo apdovanotos Akstinų, Bliūdžių, Gabšių, Gėluvos, Gervinės, Gynėvės, Anžilių, Biliūnų, Kaulakių, Norgėlų, Palendrių, Ramonų, Sargelių, Šiluvos, Žaiginio kaimo bendruomenės.

Jau daugiau kaip dešimt metų mūsų rajono kaimo bendruomenės, rajono kaimų bendruomenių sąjunga, Raseinių rajono VVG dirba išvien kaip komanda. Į tą komandą darniai įsijungia rajono vadovai, Savivaldybės tarybos nariai, Seimo nariai, seniūnai. Todėl atėjo laikas šiai komandai pasipuošti vardiniais marškinėliais. Į drabužinę – t. y. į sceną susirasti marškinėlius su savo vardu ir juos pasiimti buvo pakviesti visi rajono kaimo bendruomenių pirmininkai, Seimo nariai, Savivaldybės vadovai, seniūnai.

IMG_4510

Didelį ačiū tariam mūsų renginio rėmėjams: Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Raseinių rajono savivaldybei, rajono seniūnijų seniūnams, Raseinių rajono kultūros centrui.

Pradėdami versti 2015-ųjų metų bendruomenių veiklos kalendorių visiems linkime: išmokite rašyti skriaudas ant smėlio, kad jas užglaistytų atleidimo vėjai, bet patirtą džiaugsmą ir dėkingumą būtinai iškalkite akmenyje, kad joks vėjas negalėtų ištrinti. Ir dar būtinai kiekvieną dieną patirkite tai patys ir dovanokite kitiems: šypsokitės, draugaukite, užjauskite, padėkite, neteiskite, pasveikite, juokitės, mylėkite ir tiesiog kas dieną gyvenkite!

IMG_4521

Dalytė Raudonienė, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkės pavaduotoja

Nuotraukos- Airino Jermolajevo

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.