Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kaimo bendruomenės aktyviai dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje (0)

2014-10-26 15:48 | Airinas Jermolajevas

DSC06715Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga aktyviai sudalyvavo spalio 17-18 dienomis vykusioje „Maisto banko“ akcijoje. 28 savanoriai iš Ramonų, Betygalos, Nemakščių, Dumšiškių, Berteškių, Gervinės, Kaulakių, Lenkelių, Gruzdiškės kaimų bendruomenių penktadienį ir šeštadienį rinko gyventojų paaukotą maistą Raseinių mieste MAXIMA XX (Vilniaus g.93) ir prekybos centre IKI (Jaunimo g. 4). MAXIMA prekybos centre 487 geros širdies žmonės akcijos metu paaukojo ilgai negendančio maisto 1334 vienetus, o IKI prekybos centre – 257 žmonės paaukojo 554 vnt. Bendruomenių atstovai dėkingi akcijos globėjui mūsų rajone – Savivaldybės merui Algimantui Mieliniui, kurio paaukoti produktai atiteks Nemakščių krašto nepasiturintiems gyventojams. Nuoširdžių padėkos žodžių nusipelno aktyviai akciją palaikę Savivaldybės administracijos darbuotojai ir visi gyventojai, gausiai paaukoję produktų ir prisidėję prie gerumo akcijos.

Gerų žmonių paaukotas maistas atiteks akcijoje dalyvavusių bendruomenių teritorijose gyvenantiems nepasiturintiems žmonėms ir bus išdalintas iki lapkričio vidurio.

„Maisto banko“ akcija – tai dukart per metus, pavasarį ir rudenį, vykstantis nacionalinis paramos maistu rinkimas prekybos centruose. Akcijos metu maisto prekių parduotuvėse savanoriai pasitinka pirkėjus dalindami skrajutes ir prašydami paaukoti ilgai negendančių maisto produktų nepasiturintiems. Dažniausiai žmonės aukoja makaronų, kruopų, miltų. Taip pat labdarai perkami ir brangesni ilgai negendantys produktai – aliejus, konservai, kava ir arbata, saldumynai.

www.raseiniai.lt
Nuotraukos Airino Jermolajevo

DSC06713 DSC06715 DSC06716 DSC06717 DSC06720 DSC06722 DSC06723 DSC06724 DSC06727 DSC06728 DSC06721

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.