Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

„Jaunatis. Jauno meno ciklas“ kviečia jaunuosius kūrėjus (0)

2014-06-11 18:01 | Arvydas Nekrošius

Jaunatis jauno meno ciklas

„Jaunatis – mėnulio fazė, kai Mėnulis būna tiesėje tarp Žemės ir Saulės. Jaunaties metu į Žemę atsukta neapšviesta Mėnulio pusė, todėl jo nematyti. Dienomis jis būna beveik prie pat Saulės, taigi Žemėje neįmanoma jo pastebėti.“

Enciklopedija internete „Vikipedija“

Citata iš enciklopedijos beveik tiksliai iliustruoja daugumos šiuolaikinio kūrybingo jaunimo situaciją – visuomenės link dažniausiai atsukta neapšviestoji jo pusė. Masinių informavimo priemonių ir popkultūros „šviesos“ sraute jis tampa tiesiog nematomu, egzistuoja kažkur šalia, tiesės atkarpoje tarp tradicinės jaunimo subkultūros ir kanonizuotos masinės kultūros. Iš kitos pusės – jauni žmonės turi mažai galimybių susipažinti su savo bendraamžių kūryba, kuri neretai taip ir neperžengia savo lokalios erdvės.

Projektas „Jaunatis. Jauno meno ciklas“ Raseinių Maironio parke yra orientuotas į jaunąją auditoriją, jaunuosius atlikėjus ir kūrėjus. „Jaunatis. Jauno meno ciklas“ siekia suteikti galimybę viešoje parko erdvėje pasirodyti įvairių meno žanrų atlikėjams, jau žinomiems Lietuvoje, ir tiems, kurie žengia pirmuosius žingsnius savo kūrybiniu keliu. Muzika, šiuolaikinis šokis, teatras, vaizduojamasis ir medijų menas – visi šie žanrai sudaro festivalio renginių programą. Kartu tai ir natūrali, spontaniška edukacinė programa, kurios dėka Raseinių rajono moksleiviai bei jaunimas galės susipažinti su savo bendraamžių saviraiška, domėtis vieni kitų kūryba, atskleisti savo talentus.

„Jaunatis. Jauno meno ciklas“ kviečia jaunuosius kūrėjus pristatyti savo darbus organizuojamuose renginiuose. Priimtini visi žanrai ir technikos, iš kurių svarbiausia – originalumas.

Tokia mūsų žinia. Dabar laukiame žinių iš Tavęs!

Projekto iniciatorius – Arūnas Kazlauskas, idejuupe@gmail.com, (8 682) 24 218
Projekto koordinatorė – Jūratė Minelgaitė, j.minelgaite@gmail.com, (8 675) 21045

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.