Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Įvyko tarybos posėdis (0)

2014-07-01 09:20 | Airinas Jermolajevas

DSC02132
Birželio 27-ąja dieną vyko
Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu buvo numatyta apsvarstyti 25 pagrindinės darbotvarkės ir 4 papildomos darbotvarkės klausimus. Visi klausimai ir projektai buvo patvirtinti ir priimti.
Į posėdį atvyko Raseinių garbės pilietis Antanas Girčys. Tarybai sutikus jį išklausyti, A.Girčys pristatė jo akimis esančią padėtį Nemakščių ambulatorijoje. Kadangi Tarybos darbotvarkėje tokio klausimo svarstymo nebuvo numatyta, jokių sprendimų nebuvo priimta. Nors šiuo klausimu ar leisti kalbėti ar ne kilo daug piktų diskusijų. Per šį tarybos posėdį buvo pritarta Raseinių raj. Šiluvos vidurinę pertvarkyti ir pervadinti į Raseinių raj. Šiluvos gimnaziją, po šio pritarimo, meras A.Mielinis pasveikino gimnazijos direktorių, palinkėjo sėkmės darbuose, užbaigti pradėtus darbus ir įteikė simbolinę puokštę. Nors tarybos posėdis buvo nuoseklus ir gan ramus, daug diskusijų kilo dėl seniūnaičių išmokų, susijusių su jų veikla savivaldybėje apmokėjimo, opozicijos narys V.Šimaitis priekaištavo nebūtais dalykais pozicijai, neva bendruomenės išleidžia pinigus baliams ir festivaliams… , nors šiuo klausimų pasisakymų buvo daug, bet šis sprendimo projektas buvo patvirtintas. Paskutinis papildomos darbotvarkės klausimas buvo dėl atostogų suteikimo Raseinių rajono savivaldybės merui Algimantui Mieliniui.  Jam pritarta vienbalsiai. Po tarybos posėdžio tarybos nariai išklausė Onos Babonienės viešą pareiškimą apie apie esančią situaciją „Naujame Ryte“, paneigti nebūti kaltinimai, kurie skambėjo laikraštyje…

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.